• جمعه ۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-192-5
  • خبرنگار : 10151
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

امام جمعه اراك تاكيد كرد:


نامزدهاي انتخابات رياست جمهوري از تصميمات شوراي نگهبان تمكين كنند


امام جمعه اراك بر تمكين از تصميمات شوراي نگهبان تاكيد كرد.
به گزارش ايسنا، منطقه مركزي،آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در خطبه های امروز نماز عبادي سياسي جمعه اراک با تاكيد بر تمكين و تبعيت از تصميمات شوراي نگهبان اظهار كرد: تاييد صلاحیت نامزدهای ریاست جمهوري توسط شوراي نگهبان طبق قانون انجام می شود و همه باید تابع اين تصميم باشيم.
وي تصريح كرد: مراجع قضایی، انتظامی، نهادهای سیاسی و امنیتی و هیات های نظارت نیز بايد در تعیین صلاحیت نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستا متعهدانه و قانونمند عمل کنند و اقشار مختلف مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا باید با نگاهي درست و کارشناسی شده و با رصد فعالیت های نامزدها، اصلح ترین افراد که التزام عملی به قرآن و اسلام دارند را برای اداره شهر و کشور انتخاب کنند.
امام جمعه اراك حضور حداکثری مردم در انتخابات و پشتیبانی همه جانبه ملت از رهبر معظم و انقلاب را سند اقتدار جمهوری اسلامی ایران عنوان كرد.
وي گفت: مردم همواره با حضور فعال و هوشمندانه در همه عرصه ها توطئه های دشمنان را خنثي و در برابر آنها ایستادگی مي كنند.
آيت الله دري نجف آبادي با اشاره به سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سال 58 به دستور امام راحل(ره) گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران به برکت امام راحل(ره)، خون شهدا، نیروهای مسلح و هدایت مقام معظم رهبري به کشوری قدرتمند و جزیره امن در منطقه تبدیل شده است که دشمنان اسلام امكان کوچکترین تعرضی را به خاک کشور ایران اسلامی نيافته اند.
وي به هفته سلامت اشاره كرد و گفت: ووزش و تغذيه سالم دو امر مهم در حفظ سلامتي است كه مردم استان مرکزی برای جلوگیری از بروز بیماری ها بايد مورد توجه قرار دهند از مصرف بي رويه نمک، روغن و شکر خودداری کنند.
به گزارش ايسنا؛ بعثت حضرت محمد(ص)، شهادت امام موسی بن جعفر(ع)، روز سعدی، و روز زمین پاک از دیگر موضوعات مطرح در خطبه های نماز جمعه اراک بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: