• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-13784-5
  • خبرنگار : 10142
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

/همه بیایید/

مشارکت بالای مردم در انتخابات کمک به تامین امنیت کشور است

فرماندار شهرستان اراک گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات کمک به تامین امنیت کشور است.

حسین بختیاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، با تاکید بر این موضوع که تمامی سعی، تلاش و برنامه‌ریزی‌های ما برای برگزاری انتخاباتی سالم بوده است، عنوان کرد: از آحاد جامعه و نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و کاندیدای انتخابات شورای شهر و روستا انتظار می رود با تمکین به قانون نتیجه انتخابات را بپذیرند.

وی تاکید کرد: هر فردی که نامش به عنوان رییس جمهور دوره دوازدهم و افرادی که نامشان به عنوان انتخاب شدگان شوراهای شهر و روستا با توجه به اکثریت آراء اعلام می‌شود، قابل احترام هستند و جامعه باید رای حداکثری را بپذیرد .

فرماندار شهرستان اراک با بیان اینکه تا به این ساعت جمع‌آوری آراء مردم در فضایی کاملا امن و به دور از کوچکترین حاشیه در شهرستان اراک انجام شده است، افزود: حضور پرشور مردم در شهرستان اراک بیش از حد انتظار بوده است و پیش‌بینی می‌شود این حضور تا ساعت‌های انتهایی انتخابات ادامه داشته باشد .

بختیاری با اشاره به تعداد 297 صندوق اخذ رای در شهرستان اراک، بیان کرد: برای برگزاری انتخابات در شهرستان اراک هفت هزار نفر مشارکت دارند .

وی ادامه داد: طبق قانون برای هر صندوق اخذ رای یک بازرس از وزارت کشور، سه تا پنج نفر بازرس از شورای نگهبان برای انتخابات ریاست جمهوری و دو بازرس از مجلس شورای اسلامی برای نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستا حضور دارند .

فرماندار شهرستان اراک حضور حداکثری مردم در انتخابات را کمک به امنیت کشور دانست و بیان کرد: حضور حداکثری در انتخابات به تقویت گفت‌وگوهای سیاسی ایران در عرصه‌های بین‌المللی کمک می‌کند و در واقع به پشتوانه اتحاد و همبستگی ملی با قدرت بیشتری می‌توانیم برنامه‌های توسعه و پیشرفت کشور را پیگیری کنیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: