• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-12792-5
  • خبرنگار : 10140
  • منبع خبر : ----

/جشن ملی، شادی و شور/

استاندار مرکزی: انتخابات، عرصه اعمال اراده مردم برای اداره کشور است

استاندار مرکزی گفت: پیش‌بینی می‌شود که امروز یکی از بزرگترین رخدادهای انتخاباتی ایران رقم بخورد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، محمود زمانی قمی پس از شرکت در انتخابات در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تا این لحظه اخباری که از سراسر استان و کشور مخابره شده نشانگر مشارکت و حضور فوق‌العاده مردم در این دوره از انتخابات است.

زمانی قمی گفت: انتخابات در حقیقت عرصه اعمال اراده مردم برای اداره کشور است و در انتخابات مردم تعیین خواهند کرد که چه برنامه‌ای باید کشور را اداره کند و اوج علاقه مردم به جمهوری اسلامی، بقای آن و استمرار آن در انتخابات نمایان می‌شود، برهمین اساس است که می‌بینیم همه اقشار جامعه امروز به پا خاسته و از ساعت اولیه صبح در شعبه‌های رای‌گیری حاضر شده و رای خود را به صندوق‌ها می‌اندازند.

وی در خصوص پیام حضور مردم در این انتخابات در عرصه ملی و بین‌المللی گفت: رای مردم در عرصه داخلی شیوه اداره کشور را تعیین و تثبیت می‌کند و در عرصه خارجی بیانگر این مهم است که جمهوری اسلامی در اعماق دل و باور مردم جای دارد و باید از این نهال پر ثمر و از این کشور مقدس حفاظت شود.

وی خاطرنشان کرد: این پیام برای دوستان ما در جهان و آنان که نمی‌خواهند جمهوری اسلامی در جهان استمرار داشته باشد، پیامی جدی است.

وی در پایان گفت: مردم در خصوص نتایج انتخابات نیز تکلیف خود را می‌دانند، امروز در انتخابات حضور پیدا می کنند و پس از آن همه چیز را به قانون می‌سپارند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: