• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 962-13784-5
  • خبرنگار : 10142
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

/جشن ملی، شادی و شور/

حضور حداکثری مردم در انتخابات نشانگر پیروزی مردم در این رویداد بزرگ است

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات نشانگر پیروزی مردم در این رویداد بزرگ است.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، مهدی مقدسی بعد از انداختن رای خود در صندوق اخذ آراء در جمع خبرنگاران، گفت: یقین دارم در این دوره از انتخابات نیز مردم ایران حماسه‌ای دیگر را خلق می‌کنند و خلق این حماسه از ساعت‌های اولیه اخذ رای که شاهد صف‌های طولانی بوده‌ایم، مشخص است.

وی با تاکید بر این موضوع که مردم مناظره‌ها را با دقت و توجه رصد کرده‌اند و بر این اساس انتخاب خود را انجام می دهند، عنوان کرد: نتیجه انتخابات هر چه که باشد، فردای انتخابات رقابت باید به رفاقت تبدیل شود و همگی با اتحاد برای توسعه ایران حرکت کنیم.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این موضوع که میزان، رای ملت است و باید نظر حداکثری جامعه را بپذیریم، عنوان کرد: همبستگی و اتحاد موضوع بسیار مهمی است و باید نسبت به این موضوع توجه ویژه‌ای شود.

مقدسی حضور حداکثری مردم در روز انتخابات را نشانه پیروزی مردم توصیف کرد و افزود: این حضور جلوه‌های مشارکت جامعه را نشان می‌دهد و اثرگذاری ایران را در منطقه و عرصه‌های بین‌المللی قوت می‌بخشد.

وی با بیان اینکه انداختن یک رای در صندوق وظیفه‌ای بسیار خطیر برای هر فرد است، عنوان کرد: از هر رایی که به صندوق ریخته می‌شود در واقع 80 میلیون نفر جمعیت کشور تاثیر می‌پذیرند به همین دلیل این انتخاب نیاز به دقت و توجه دارد و مسئولیت خطیری متوجه تمامی واجدین شرایط رای دادن است.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی از طرفی مسئولیت انتخاب شوندگان را نیز بسیار مهم و حساس توصیف کرد و افزود: فرد منتخب در واقع اعتماد جمع کثیری از جامعه را به همراه دارد و باید تمام تلاش خود را برای حفظ این سرمایه اجتماعی و خدشه‌دار نشدن این اعتماد به کار بگیرد. 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: