• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-13192-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

/جشن ملی، شادی و شور/

امام جمعه ساوه: جمهوریت نظام در انتخابات متجلی می شود

امام جمعه ساوه گفت: جمهوریت نظام مقدس اسلامی در انتخابات متجلی می شود.

حجت‌الاسلام حسینی پس از رای دادن در مدرسه سرکار توکلی ساوه در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، افزود: برخی از اصول قانون اساسی لایتغیر و غیر قابل تغییر است و یکی از آنها جمهوریت نظام به معنای حضور مردم در تعیین سرنوشت خود و کشور است.

وی بیان کرد: جمهوریت نظام اسلامی با اتکا به آرای مردم تثبیت می شود و حضور مردم موجب تقویت اعتماد به نظام و رهبری است و نشاط سیاسی را به جامعه تزریق می‌کند.

امام جمعه ساوه پیام حضور حداکثری مردم در انتخابات را برای دوستان و دشمنان انقلاب، اتحاد و همبستگی ملت سرافراز ایران اسلامی دانست و گفت: پیام حضور مردم استحکام نظام اسلامی است و نتیجه آن انتخاب خدمتگزارانی پرتوان و شاداب تر خواهد بود.

وی بیان کرد: مردم با قصد قربت و برای رضای خدا در انتخابات شرکت کنند و نامزدها هم با تمکین به قانون به هر آنچه که مردم انتخاب کردند پایبند بوده و همه دست در دست هم برای توسعه کشور تلاش کنیم.

حجت الاسلام حسینی افزود: مشارکت حداکثری مردم موجب مصون ماندن کشور از تهدیدات خارجی است و حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای فارغ از هر نتیجه ای این پیام رسا را به دنیا مخابره می کند که ایران اسلامی استوارتر و شاداب‌تر از همیشه در مسیر اهداف متعالی خود گام بر می‌دارد.

وی با دعوت تمامی آحاد مردم به حضور در پای صندوق‌های رای تصریح کرد: هرکس اقتدار و عزت ایران اسلامی را می خواهد با هر تفکر و گرایشی پای صندوق های رای حاضر شود و در سرنوشت خود و کشور سهیم باشد.

امام جمعه ساوه خطاب به دشمنان این ملت گفت: امروز دشمن وقتی صف‌های طویل انتخابات را می‌بیند عصبانی می‌شود و تنش به لرزه می‌افتد و پیام این ملت این است که در دفاع از آرمان‌های نظام و رهبری به هیچ متجاوزی اجازه تعدی به این کشور نمی‌دهند.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: