• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 962-5887-5
  • خبرنگار : 10140
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

/همه بیایید/

بدیهی‌ترین اثر حضور حداکثری در اتتخابات تثبیت آرامش ایران است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و امور بین‌الملل استانداری مرکزی گفت: بدیهی ترین و فوری‌ترین اثر حضور حداکثری مردم در انتخابات، تثبیت آرامشی است که از سابق ایجاد شده و همینطور عامل تقویت اعتمادی است که جهانیان به ایران دارند.

ظفر افشون در جریان برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی افزود: انتخابات حق ملت ایران و همه شهروندان است و مردم نباید این حق مسلم خود را از دست بدهند.

وی تصریح کرد: انتخابات حقی است که با سرنوشت ملت گره خورده است. این حق به ملت ایران وابسته است و مردم ایران نباید به راحتی این فرصت طلایی را از دست داده و بعدها دچار پشیمانی شوند.

افشون گفت: انتخابات ضامن امنیت، پیشرفت و توسعه کشور و امید به آینده کشور است.

معاون استاندار مرکزی افزود: طبق اخبار رسیده از جریان برگزاری انتخابات از گوشه و کنار کشور و استان مرکزی، مردم از همان ساعات اولیه انتخابات به طور چشمگیری در پای صندوق‌های رای حضور پیدا کرده‌اند که امید بسیار و مشارکت حداکثری را نشان می‌دهد.

وی تاکید کرد: از دیدگاه اقتصادی نیز امید می‌رود کسانی که تا الان برای سرمایه گذاری در کشور تردید داشتند با مشاهده این آرامش و ثبات از فردا مسافرت‌‌ها به ایران را آغاز کنند.

افشون بیان کرد: پیام حداکثری حضور مردم در این حماسه به دنیا این است که ایران جزیره امنی است و علیرغم وجود ناامنی در اطراف ایران همچون کشورهای عراق، افغانستان، سوریه و ... ایران جزیره باثباتی برای سرمایه گذاری است.

وی در ادامه تاکید کرد: مردم همچنان به آینده امیدوار باشند، برخی از سیاه‌نمایی‌ها واقعیت جامعه ما نیست بلکه جامعه ما آینده بسیار روشنی در پیش دارد. مردم باید امیدوار باشند که از فردا دولت با همتی بیشتر به سمت جنگ با بیکاری و تبعیض‌هایی که بعضا ممکن است وجود داشته باشد، گام برمی‌دارد.

افشون ادامه داد: ‌امید است در دور دوازدهم ریاست جمهوری، دنیا نگاه دیگری به ایران داشته باشد و مشارکت حداکثری مردم به انتخابات علاقمندی کشورهای مختلف دنیا را به سرمایه‌گذاری و بازدید از کشور ایران افزایش دهد. امید است این نگاه مثبت دنیا به ایران نیز برجسته شود و شاهد افزایش چشمگیرتر ورود گردشگران به کشور باشیم.

معاون استاندار مرکزی مردم را به احترام نسبت به نتیجه انتخابات توصیه کرد و گفت: نتیجه انتخابات در چارچوب قانون طی می‌شود و هر کسی که بنابر اکثریت آرا انتخاب شود رئیس جمهور قانونی مملکت خواهد بود و همه ما موظفیم نتیجه انتخابات را در کمال صحت و سلامتی پذیرا باشیم.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: