• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-13492-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

/جشن ملی، شادی و شور/

فرماندار زرندیه: انتخابات اهرمی قوی برای تقویت اقتدار کشور است

فرماندار زرندیه گفت: انتخابات اهرمی قوی برای تقویت اقتدار کشور است.

جعفر نخستین پس از رای دادن در صندوق مستقر در اداره آموزش و پرورش زرندیه در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، افزود: حضور پرشور مردم در انتخابات بیانگر اراده جمعی و خرد ملی برای مشارکت در تعیین سرنوشت خویش است.

وی بیان کرد: مشارکت حداکثری مردم موجب تقویت اقتدار ملی در عرصه های بین المللی خواهد شد و به فضل الهی شاهد حضور پرشور مردم هستیم.

فرماندار زرندیه تصریح کرد: این حضور چشمگیر که از ساعات ابتدایی شاهد آن هستیم پشتوانه ای برای نظام و کشور بوده و توطئه های دشمنان را علیه این ملت و کشور برهم خواهد زد.

وی افزود: ملت ایران همواره ثابت کرده اند که با حضور چشمگیر در تمامی عرصه ها حضور داشته اند و در این انتخابات نیز به گونه ای شرکت خواهند کرد که چشم بدخواهان را کور کنند.

فرماندار زرندیه در ادامه گفت: انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در پنج شهر مامونیه، زاویه، پرندک، خشکرود و رازقان و 70 روستای بخش مرکزی و بخش خرقان از توابع این شهرستان برگزار می شود.

وی با اشاره به استقرار 66 شعبه اخذ رای در شهرستان اظهار کرد: از این تعداد 32 شعبه ثابت و مابقی سیار است و 1200 نفر عوامل اجرایی، نظارتی، بازرسی، انتظامی و امنیتی کار برگزاری انتخابات را در این شهرستان عهده دار هستند.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: