• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 962-13684-5
  • خبرنگار : 10142
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

استقبال پرشور مردم فراهان از انتخابات

فرماندار شهرستان فراهان گفت: استقبال مردم فراهان از انتخابات تا به این ساعت بسیار پرشور بوده است و مردم مطمئن باشند که نتایج انتخابات همانی است که از صندوق‌ها خارج می شود.

سید احمد سجادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، با اشاره به تشکیل صفوف طولانی انتخابات در این شهرستان، بیان کرد: از ساعت 10 صبح در اغلب حوزه‌های اخذ رای این شهرستان شاهد تشکیل صف‌های طولانی بوده‌ایم.

وی تاکید کرد: حضور پرشور و پررنگ مردم در انتخابات، دیپلماسی ایران را در عرصه‌های بین‌المللی تقویت می‌کند و می‌تواند و پیام حمایت از نظام و آرمان‌های انقلاب را به دیگر کشورها مخابره می‌کند.

فرماندار شهرستان فراهان با بیان اینکه طبق وظیفه قطعا از آراء مردم حراست و امانت‌داری می‌شود، عنوان کرد: آنچه که به عنوان نتیجه انتخابات اعلام می‌شود قطعا نتیجه آراء مردم و در واقع اکثریت جامعه است و این موضوع باید مورد احترام جامعه باشد.

سجادی در خصوص تعداد صندوق اخذ رای در این شهرستان، عنوان کرد: 42 صندوق اخذ رای برای انتخابات ریاست جمهوری و 62 صندوق برای انتخابات شوراهای شهر و روستا برای شهرستان فراهان در 104 شعبه در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه در هر شعبه یک بازرس برای انتخابات ریاست جمهوری و یک بازرس انتخابات شورای شهر و روستا حضور دارند، عنوان کرد: برای برگزاری انتخابات در شهرستان فراهان در مجموع حدود 1250 نفر مشارکت دارند.

فرماندار شهرستان فراهان اضافه کرد: تا به این ساعت انتخابات در امنیت کامل و بدون هیچ خلل و مشکلی در فراهان برگزار شده است و ادامه دارد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: