• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-13784-5
  • خبرنگار : 10142
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

/جشن ملی، شادی و شور/

انتخابات ایران الگویی برای کشورهای منطقه است

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی انتخابات پرشور و امن ایران با توجه به شرایط ناامن منطقه را یک الگو برای دیگر کشورهای منطقه عنوان کرد.

علی‌اکبر کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، با تاکید بر اینکه کاندیداها و مردم باید نتیجه انتخابات را بپذیرند، عنوان کرد: باید برای همه مسئولین، جناح‌ها و تمامی افراد جامعه ملاک عمل تمکین به قانون باشد.

وی با بیان اینکه نتیجه انتخابات نظر اکثریت جامعه است، افزود: باید در مقابل توطئه‌های دشمنان هوشیارانه عمل کنیم و از امنیت و آرامش کشور دفاع کنیم و اجازه وارد شدن کوچکترین خللی به امنیت موجود را ندهیم.

کریمی در رابطه با ارزیابی حضور مردم تا به این ساعت، گفت: بر اساس بررسی‌های انجام شده و گزارش های ارائه شده استقبال مردم در استان و سایر نقاط کشور تا به این ساعت بسیار مطلوب بوده است و قطعا حماسه‌ای دیگر خلق خواهد شد.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در خصوص پیام این حضور در عرصه‌های بین‌المللی، عنوان کرد: این حضور قطعا انسجام ملی را تقویت می‌کند و پیام این انسجام به دیگر کشورها منتقل می‌شود که برای ایران در عرصه‌های بین‌المللی نتایج موثری در پی دارد و توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند.

کریمی ادامه داد: حضور حداکثری مردم در حقیقت این پیام را مخابره می‌کند که رقابت آزادانه و جدی سیاسی در کشور وجود دارد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: