• یکشنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-14884-5
  • خبرنگار : 10015
  • منبع خبر : ----

لیست 8 نفره فراکسیون امید برای انتخاب شهردار اراک اعلام شد

فراکسیون امید شورای شهر اراک لیستی 8 نفره را به عنوان گزینه های مورد نظر خود برای شهرداری اراک اعلام کرد.

ایرج رضایی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، با تایید این مهم افزود: نشست فراکسیون امید امروز با دو دستور کار برگزار شد. دستور کار اول انتخاب هیات رئیسه دائم یک ساله بود که در این انتخابات سه نفر به صورت اجماعی انتخاب شدند. براین اساس "طوفان محمدی" به عنوان رئیس فراکسیون، "ایرج رضایی" به عنوان نایب رئیس و سخنگوی فراکسیون و "فرزانه رحمتی" به عنوان دبیر انتخاب شدند.

وی افزود: بعد از استقرار هیات رئیسه دائم به دستور کار بعدی شامل انتخاب گزینه های مورد نظر جهت شهردار اراک رسیدگی شد و پس از بررسی 37 رزومه دریافتی، هشت نفر به نیت امام رضا(ع) و به نیت هشت نفر عضو فراکسیون به عنوان کاندیدای نهایی لیست امید انتخاب شدند.

رضایی اظهار کرد: اسامی این افراد به ترتیب شامل داوود باقری، داوود تاجران، محمدرضا علائی، اصغر نصیری، داوود نعیمی، مهدی نیک عهد، حسین واشقانی و علی یوسفی، براساس حروف الفبا اعلام شده و هیچگونه اولویتی در ارائه این لیست در نظر گرفته نشده است.  

به گفته وی، این هشت نفر در آینده نزدیک جهت مصاحبه تخصصی و ارائه برنامه دعوت می شوند و در نهایت فراکسیون امید از بین این افراد کاندیدای نهایی خود را به صحن معرفی خواهد کرد.

سخنگوی فراکسیون امید شورای شهر اراک خاطرنشان کرد: این افراد در سه رده چهره بومی استانی، بومی ملی و چهره های شاخص ملی انتخاب شده اند و تنوع فکری در این مجموعه مشاهده می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: