• پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-1393-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

علی‌اکبر نجفی دوباره رییس هیات تنیس روی میز استان مرکزی شد

مجمع انتخابی هیئت تنیس روی میز استان مرکزی در محل اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی برگزار شد و علی‌اکبر نجفی تها نامزد این انتخابات برای چهار سال دیگر سکاندار هدایت این هیات در استان شد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، در مجمع تنیس روی میز استان که با حضور رئیس فدراسون تنیس روی میز کشور برگزار شد، علی قارداشی، رییس فدراسیون تنیس روی میز کشور با اعلام رضایت از وضعیت تنیس روی میز استان مرکزی گفت: در مجامع انتخابی اصل بر رقابت است، اما وقتی یک فرد عملکرد خوبی از خود به جای نگذارد، تعداد نامزدها بالا می رود؛ ولی وقتی شخصی عملکرد خوبی دارد، مجمع نیز از او حمایت می‌کند که این موضوع و وفاق و همدلی اعضای مجمع در این استان جای تقدیر و تشکر دارد.

علی‌اکبر نجفی تنها نامزد تصدی این سمت به بیان اهداف و برنامه‌های مهم چهار سال آینده خود در هیات پرداخت و گفت: در کنار توجه به ورزش قهرمانی، نگاه عمیق‌تری به همگانی کردن ورزش تنیس روی میز در سطح جامعه خواهیم داشت .

وی افزود: حداکثر تلاش خود را جهت ساخت آکادمی تخصصی تنیس روی میز استان مرکزی به کار خواهیم بست چرا که با توجه به شرایط استان، امکان میزبانی در همه‌ سطوح وجود دارد و تاسیس این آکادمی امکان برگزاری مسابقات کشوری به بهترین نحو در استان را ممکن می سازد.

نجفی استعدادیابی را یکی از اهداف مهم خود توصیف کرد و گفت: استعداد یابی است که رگه‌های بالا را تقویت می‌کند. هر هیاتی که در بحث استعداد یابی قوی باشد، مطمئنا در رده‌های سنی مختلف موفق‌تر خواهد بود. در بحث استعداد یابی دست کمک به سوی آموزش و پرورش دراز می‌کنیم و امیدواریم که بتوانیم از ظرفیت آموزش و پرورش در این رشته استفاده کنیم .

وی افزود: طبق روال مرسوم برگزاری کلاس های داوری و مربی گری را در دستور کار خواهیم داشت و به همین منظور فقط به کلاس‌هایی که فدراسیون برای ارتقا برگزار می‌کند، بسنده نخواهیم کرد بلکه با دعوت از مربیان و مدرسان خوب سعی خواهیم کرد تا هم در بحث کمیت و هم در بحث کیفیت مربیان پیشرفت داشته باشیم.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: