• پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-1493-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

استاندار مرکزی از اردوی تیم ملی سپک تاکرا بازدید کرد

استاندار مرکزی با حضور در جمع ملی پوشان سپک تاکرای کشور با بازیکنان و مربیان تیم ملی گفت و گو کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، صبح امروز سید علی آقازاده استاندار استان مرکزی و عابد حقدادی مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی در محل اردوی تیم ملی سپک تاکرای کشور در سالن اختصاصی سپک تاکرای ورزشگاه شهدای پنجم مرداد اراک حاضر شدند.

در این بازدید، آقازاده ضمن ابراز خوشحالی از حضور در جمع ملی پوشان گفت: امیدوارم در مسابقات آسیایی و جهانی که در پیش رو دارید موفق باشید و بتوانید از استعداد و تلاش‌های خودتان کمال استفاده را ببرید و همچنین از حیثیت ورزش ایران دفاع کنید.

وی افزود: شما چهار سال است که در این حوزه زحمت می‌کشید و تمرین می‌کنید، به هر حال  اگر هر کسی روی هر موضوعی به مدت چهار سال وقت بگذارد، حتما باید موفق شود. من هم امیدواریم ثمره‌ی این تلاش‌های شما را در بازی‌های آسیایی ببینیم.

استاندار مرکزی هدف خود از حضور در تمرین تیم ملی را چنین عنوان کرد: غرض از حضور در تمرین امروز صرفا عرض خسته نباشید و خداقوت به شما جوانان بود که در جبهه‌ی ورزشی برای کشور تلاش می‌کنید. امیدوارم بتوانید افتخارات خوبی برای کشورمان در مسابقات آتی به دست بیاورید .

کاپیتان تیم ملی سپک تاکرا کشورمان نیز در پایان به نمایندگی از بازیکنان تیم ملی گفت: این اولین بار است که عالی ترین مقام یک استان در اردوی تیم ملی حضور می یابد که به نمایندگی از بازیکنان تیم ملی از استاندار مرکزی تقدیرمی‌کنم و امیدوارم که با درخشش در بازی‌های اسیایی بتوانیم بهترین مدال را برای کشور به دست بیاوریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: