• جمعه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-5991-5
  • خبرنگار : 10146
  • منبع خبر : ----

رئیس کمیسیون معدن انجمن سنگ ایران عنوان کرد:

ضرورت پرهیز میز تخصصی سنگ کشور از هرگونه سیاسی کاری

رئیس کمیسیون معدن انجمن سنگ ایران گفت: پرهیز از هرنوع سیاسی کاری باید ملاک عمل و مبنای میز تخصصی سنگ قرار گیرد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، عزیز میرزائیان در اولین میز سنگ کشور که در حاشیه نمایشگاه بین المللی سنگ در محلات برگزار شد، افزود: راهکارهای اجرایی برای عملیاتی کردن دستور العمل اجرایی میز سنگ کشور با توجه به وجود تمامی موانع و مشکلات و نیز اهداف شورای سیاستگذاری صنعت سنگ که بیش از یکسال است تشکیل نشده، باید مورد بررسی کارشناسانه قرار گیرد .

 

وی گفت: اهداف و وظایف شورای سیاستگذاری سنگ کشور با دستور العمل تشکیل این میز تطابق داده شود تا مشکلات در حوزه های مختلف بررسی شود. مشکلات در این بخش زیاد بوده و بخش خصوصی باید به کمک دولت در جهت رفع مشکلات بوجود آمده اقدام کنند

 

میرزاییان پرهیز از هرگونه سیاسی کاری در میز تخصصی سنگ کشوری را خواستار شد و گفت: به کار گیری راه های کارشناسی چراغ راه تولید بوده و مبنای عمل  باید نقطه نظرات کارشناسی باشد. همچنین  پرهیز از هرنوع سیاسی کاری باید ملاک عمل و مبنای میز تخصصی قرار گیرد و با توجه به واگذاری این میز به استان مرکزی باید از ظرفیت های بخش خصوصی در امور معدن و انجمن های صنفی و تخصصی سنگ استفاده شود و ترتیبی اتخاذ شود تا سیاست گذاری های انجام شده با توجه به نقطه نظرات استانهای صاحب نظر در صنعت سنگ کشور باشد .

 

رئیس کمیسیون معدن انجمن سنگ ایران در خاتمه گفت: امیدوارم با حمایت های وزارت صنعت ، معدن و تجارت بتوانیم کلیه وظایف و اهداف شورای سیاستگذاری سنگ کشور را در این میز تخصصی اجرایی کرده و گام به گام در جهت رفع مشکلات و رونق این صنعت تلاش کنیم .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: