• سه شنبه ۲۹ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 961-14084-5
  • منبع خبر :
  • چاپ

پس از 17 روز؛

پیکر بی جان امیرعلی پیدا شد

پیکر امیرعلی 4 ساله توسط تیم غواصی آتش نشانی اراک از آب بیرون کشیده شد .

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، به نقل از آتش نشانی اراک، پیکر کودک 4 ساله ای که در روز 12 فروردین ماه سال جاری در رودخانه قره چای غرق شده بود، ظهر امروز توسط آتش نشانان اراک از آب بیرون کشیده شد .

مدیرعامل سازمان که در محل حضور داشت در این خصوص اظهار کرد: با مشاهده پیکر این کودک بر روی آب توسط آتش نشانان شهرستان خنداب و اطلاع رسانی آن به تیم غواصی این سازمان که در اردوی عملیاتی حوادث سیلاب حضور داشتند، نیروهای تخصصی به محل اعزام شدند .

مسعود آقازیارتی در ادامه افزود: تیم تخصصی غواصی، امیرعلی بهاری را از آب بیرون کشیده و با تحویل پیکر وی به عوامل انتظامی به نگرانی خانواده اش خاتمه دادند .

وی در پایان اظهار کرد: تیم غواصی سازمان آتش نشانی اراک در چندین مرحله اقدام به جستجو برای یافتن این کودک کرده بود و  از ابتدای برگزاری دوره آموزشی، یک تیم مجزا برای پیداکردن وی در محل مستقر شده بود .

گفتنی است؛ دوره آموزشی – عملیاتی نجات در حوادث سیلاب و آب های خروشان، به مدت یک هفته برای تمامی آتش نشانان استان در محل رودخانه قره چای منطقه خنداب به همت سازمان آتش نشانی اراک و با همکاری دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مرکزی و شهرداری خنداب در حال برگزاری است .


انتهای پیام