• پنجشنبه ۳۱ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 961-6692-5
  • منبع خبر :
  • چاپ

ضرورت بهبود معیشت مردم در راستای کاهش آسیب های اجتماعی

نماینده مردم فراهان، آشتیان و تفرش در مجلس شورای اسلامی گفت: در خصوص پیشگیری از اعتیاد اقدامات موثری انجام شده و جامعه هدف برای این بخش در سه شهرستان فراهان، آشتیان و تفرش مشخص شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، محمد حسینی در جلسه شورای مواد مخدر استان مشترک با سه شهرستان فراهان، آشتیان و تفرش که امروز در فرمهین برگزار شد، گفت: کاهش قدرت اقتصادی مردم و شرایط نامناسب وضعیت معیشت می‌توان گفت از مهمترین دلایل بروز آسیب‌های اجتماعی است.

وی با اشاره به شعار سال عنوان کرد: موضوع اشتغال و تولید در برنامه ششم توسعه نیز مورد توجه واقع شده و در سال جاری باید اهتمام ویژه ای نسبت به بهبود شرایط معیشت مردم در نظر بگیریم.

نماینده مردم فراهان، آشتیان و تفرش در مجلس شورای اسلامی مسئله اعتیاد را یکی از نکات مورد توجه دشمن عنوان کرد و افزود: دشمن روی این موضوع هدف‌گذاری کرده است و امروز باید بیش از گذشته نسبت به مسئله اعتیاد توجه داشته و اقدامات موثر در بحث مقابله را در دستور کار قرار دهیم در غیر این صورت دشمن به اهداف خود دست می‌یابد.

حسینی با اشاره به کریدور بودن راه مواصلاتی استان مرکزی عنوان کرد: آسیب‌های اجتماعی در این استان در حد بحرانی نیست اما این استان مهاجرپذیر و محل گذر است و از این حیث مسائلی مانند امر مبارزه با مواد مخدر باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی گفت: در سه شهرستان فراهان، آشتیان و تفرش مرکز تولید و فروش مواد مخدر وجود ندارد و مواد مخدر توسط افراد عبوری از این شهرستان‌ها توزیع می‌شود.

نماینده مردم فراهان، آشتیان و تفرش در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اعتبارات بخش مبارزه با مواد مخدر نیاز است که برای سه شهرستان آشتیان، فراهان و تفرش به صورت خاص دیده شود که بتوان برنامه‌های پیشگیری را مورد پیگیری قرار داد.


انتهای پیام