• پنجشنبه ۳۱ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 961-3193-5
  • منبع خبر :
  • چاپ

سال ۹۶ از لحاظ مالی سالی پربار برای ورزش استان مرکزی خواهد بود

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: با توجه به مصوبات مجلس شورای اسلامی سال جاری از لحاظ مالی برای ورزش کشور پربار خواهد بود.

به گزارش ایسنا منطقه مرکزی، سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی در مجمع انتخاباتی هیات تیرانداری با کمان اظهار کرد: خوشبختانه در دولت تدبیر و امید افراد متخصصی در حوزه وزارت ورزش و جوانان بکار گرفته شده اند و همین موضوع سبب شد تعامل بسیار خوبی بین وزارت ورزش و جوانان و مجلس شورای اسلامی شکل بگیرد و خروجی آن مصوبات بسیار خوبی در قالب برنامه ششم توسعه باشد.

عابد حقدادی افزود: در این بین باید از مجمع نمایندگان استان مرکزی تشکر ویژه ای داشت که نقش پررنگی در تصویب این قوانین داشته اند و کمک کردند که سال ۹۶ از لحاظ مالی سالی بسیار خوب و پربار باشد.

وی تصریح کرد: امیدوارم با یک برنامه ریزی مناسب و مدیریت کارآمد چه در فدراسیون ها و چه در ادارات کل ورزش و جوانان بتوانیم بهترین بهره را از فرصت بدست آمده در راستای توسعه ورزش در همه زمینه ها داشته باشیم.

حقدادی خاطرنشان کرد: بنده از زمانی که مسئولیت اداره کل ورزش و جوانان را بر  عهده گرفته ام بر  چهار مورد تاکید داشته ام که عبارتند از تعامل مناسب و  پیوسته با رسانه ها، افزایش مشارکت های مردمی در حوزه ورزش و جوانان، توجه و توسعه متوازن ورزش بانوان و توجه به شهرستان ها که تمام تلاش خود را بکار خواهیم بست تا بتوانم در انجام آنها موفق باشیم.


انتهای پیام