• چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-13584-5
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی
  • چاپ

شهردار منتخب ساوه:

اعتماد شهروندان و مسئولان ساوجی را در عمل پاسخ خواهم داد

شهردار منتخب ساوه با اشاره به اینکه شورای اسلامی شهر به عنوان یک پارلمان محلی برآمده از اراده جمعی است، گفت: اعتماد اعضای پنجمین دوره از شورای اسلامی شهر ساوه که برآمده از اراده شهروندان این شهر است را در عمل و خدمت صادقانه و مخلصانه پاسخ خواهم داد.

سید‌مهدی حسینی پس از انتخاب از سوی شورای شهر ساوه به عنوان شهردار این شهر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، افزود: با برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت و آغاز بکار رسمی شوراهای اسلامی در دوره پنجم و بررسی گزینه‌ها در راستای عمل به وظایف قانونی شورای شهر که همانا انتخاب شهردار است، اکنون این انتخاب انجام شد و پس از پایان رقابت‌های انتخاباتی چه در تشکیل شوراها به عنوان پارلمان محلی و چه در انتخاب شهردار، اکنون وقت تلاش مضاعف با روحیه جهادی و تفکر انقلابی برای ساخت شهر است.

وی افزود: بر همه کسانی که دل در گرو آبادانی و توسعه شهر ساوه دارند، لازم است فارغ از جناح و حزب و جریان خاصی با تمام توان و به صورت هدفمند چه به لحاظ توان اجرایی و چه توان فکری به کمک مجموعه مدیریت شهری بیایند تا با برنامه‌ریزی مدون شاهد توسعه متوازن و همه جانبه شهر متمدن و کهن ساوه در تمامی ابعاد باشیم.

وی با بیان اینکه شهردار به تنهایی نمی‌تواند همه مسائل مربوط به مدیریت شهری را به سرانجام برساند، تاکید کرد: به یاری خدا و کمک مردم بازسازی شهر متمدن و کهن ساوه را با بهره‌گیری از تجربیات و اندوخته های خود طی چندین سال سابقه خدمت در شهرداری ساوه در حوزه‌های عمرانی و شهرسازی با تلاش قاطعانه آغاز خواهیم کرد.

شهردار منتخب ساوه ضمن قدردانی از رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ساوه به منظور برگزاری جلسات کارشناسی برای انتخاب شهردار از مسئولان شهرستان به ویژه امام جمعه، نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس، معاون استاندار و فرماندار و سایر مسئولان خواست تا با همگرایی و همدلی دست به دست هم داده و برای ساخت ساوه ای آباد همت کنند.

گفتنی است، با برگزاری چندین جلسه شورای اسلامی شهر ساوه در دوره پنجم برای انتخاب شهردار این شهر نهایتا عصر روز گذشته با برگزاری انتخابات، گزینه نهایی برای تصدی سکان شهرداری ساوه انتخاب شد.

به گزارش ایسنا، روز گذشته با اکثریت آراء اعضای شورای اسلامی شهر "سیدمهدی حسینی" به عنوان شهردار جدید ساوه انتخاب شد .

حسینی معاونت برنامه‌ریزی امور عمرانی فرمانداری ساوه، معاونت شهرسازی شهرداری ساوه، مدیرعامل سازمان عمران شهرداری و معاونت عمرانی شهرداری ساوه را کارنامه خود دارد.

حکم انتصاب شهردار ساوه به لحاظ اینکه جزو شهرهای بالای 200 هزار جمعیت است از سوی وزیر کشور صادر می‌شود .

 


انتهای پیام