• پنجشنبه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 967-3291-5
  • منبع خبر :
  • چاپ

جعفری در اتاق بازرگانی اراک جای خود را به توسطی داد

توسطی: برنامه اجرایی اتاق تا پایان مهر ارائه می شود

با برگزاری زودهنگام انتخابات هیئت رئیسه اتاق بازرگانی اراک، محمدرضا جعفری جای خود را به منوچهر توسطی رییس قبلی اتاق داد .

منوچهر توسطی در گفتگو با ایسنا، منطقه مرکزی، در خصوص این تغییرات اظهار کرد: عدم رضایت از عملکرد رییس قبلی، دلیل اصلی انتخابات زودهنگام و میان دوره ای اتاق بازرگانی بود و اميدواریم که اتاق بازرگانی بعد از برگزاری این انتخابات بتواند در انجام وظایف خود موفق عمل کند .

توسطی گفت: اتاق بازرگانی یک تشکل بزرگ است و می توان آن را پارلمان بخش خصوصی و مشاور سه قوه قلمداد کرد و می تواند در راستای بهبود عملکرد صنایع موثر باشد. اکنون یک سال و نیم از عمر کاری این دوره اتاق باقی مانده و اهداف قابل دسترسی را مد نظر داریم .

رئیس اتاق بازرگانی اراک با اشاره به توانایی های این مجموعه افزود: یکی از بازوهای مفید اتاق شورای گفتگوست، این شورا فرصت و بازوی خوبی برای پیش برد اهداف اتاق بازرگانی است .

توسطی با اشاره به اینکه در گذشته اتاق بازرگانی هیچگونه برنامه ریزی مشخصی نداشت، افزود: در گذشته اتاق بازرگانی براساس پیشامدها اداره می شد و هیچگونه برنامه ریزی مفیدی در دستور کار آن قرار نداشت، لذا یکی از مهمترین کارهای ما ارائه یک برنامه کاری مشخص و قابل اجرا خواهد بود که تا پایان مهر ماه جاری ارائه خواهد شد و بلافاصله فعالیت های خود را در راستای امورات برنامه ریزی شده پیش خواهد برد .

وی با اشاره به توانمندی های صنعتی استان گفت: اتاق بازرگانی تمام تلاش خود را در مسیر پویائی هرچه بیشتر صنعت استان به کار خواهد گرفت.

وی فعلا از بیان تعداد آرا و تعداد نامزدهای این انتخابات خودداری کرد.

گفتنی است، براساس انتخابات انجام شده روز گذشته منوچهر توسطی رئیس اتاق بازرگانی اراک شد .

دیگر اعضای هیات رییسه اتاق عبارتند از:

حمیدرضا مهدی نیا- نائب رئیس اول

حامد امینی مصلح آبادی- نائب رئیس دوم

مجید ایزدی- خزانه دار

حیدر پیمانفر- منشی هیئت رئیسه


انتهای پیام