• سه شنبه ۱۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-2792-5
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی
  • چاپ

مردم ساوه فردا در محکومیت اغتشاشات اخیر راهپیمایی می کنند

راهپیمایی مردم شهرستان ساوه در محکومیت اغتشاشات اخیر و حمایت از انقلاب و رهبری چهارشنبه 13 دیماه از ساعت 15 از میدان مادر به سمت میدان انقلاب این شهر برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، معاون استاندار و فرماندار ساوه در حاشیه جلسه هماهنگی برگزاری این جلسه بر خودجوش و مردمی‌بودن راهپیمایی تاکید کرد و گفت: ساوه دارای مردمی اصیل، شریف، نجیب و حامی انقلاب است و همیشه در صحنه‌های مختلف حضور داشته و خواهد داشت.

محمد بهاروند افزود : مردم ساوه در هر برهه زمانی که لازم بود در دفاع از انقلاب، نظام، ولایت فقیه حضور داشتند و از دستاوردهای نظام حراست کرده‌اند.

وی اضافه کرد : در راهپیمایی پیش رو نیز با هدف دفاع از آرمان‌های انقلاب با حفظ وحدت و انسجام، اخوت و برادری و با رعایت مصالح ملی شرکت خواهند کرد .

فرماندار ساوه گفت: این راهپیمایی ساعت سه بعد از ظهر از میدان مادر مقابل دبیرستان باقر العلوم آغاز و با طی مسیر خیابان شریعتی، میدان امام خمینی (ره ) و خیابان انقلاب به میدان انقلاب ختم می‌شود.

وی از آحاد مردم، گروه‌ها، شخصیت‌ها، احزاب، اصناف، کسبه و بازاریان، فرهنگیان، دانشگاهیان، کشاورزان، کارگران و صنعتگران برای شرکت باشکوه در راهپیمایی دعوت کرد و افزود: با این حضور باشکوه بیش از پیش باعث یاس و ناامیدی دشمنان نظام اسلامی و انقلاب شوید.

 


انتهای پیام