• شنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-9284-5
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی
  • چاپ

رای مثبت 6 تن از اعضای شورای شهر اراک بر اجرای پروژه 55 متری

رئیس شورای شهر اراک گفت: 6 نفر از اعضای شورای شهر اراک بر اجرای پروژه 55 متری رای مثبت دادند.

به گزارش ایسنا، دکتر کاوه فلک‌افلاکی در صحن رسمی شورای شهر اراک با اشاره به اتفاقات و ناآرامی‌های اخیر در کشور و شهر اراک عنوان کرد: وقوع چنین رخدادهایی جای ناراحتی و تاسف دارد.

وی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی و اجتماعی فراوانی در کشور و به تبع آن در استان مرکزی وجود دارد، گفت: وجود مشکلات کشور ناشی از علل مختلفی همچون سوءمدیریت‌های قبلی و یا تحریم‌های وضع شده علیه کشور است که سبب بروز برخی نارضایتی‌های عمومی شده است.

رئیس شورای شهر اراک با تاکید بر بیان اعتراضات و نارضایتی در چارچوب قانون تصریح کرد: اغتشاش باعث بروز ناامنی و شرایط را از گذشته بدتر می‌کند و در واقع دست‌مایه منافقان و دشمنان نظام می‌شود.

وی عنوان کرد: امید است در آینده نزدیک اعتماد بین مردم و مسئولان بازگردد و مردم مطمئن باشند که در شرایط فعلی مدیران کشور در صدد رفع مشکلات هستند و از مقام معظم رهبری درخواست داریم افرادی که در اغتشاشات دستگیر شدند و کارشان سازماندهی شده نبوده و تحت تاثیر باقی معترضان قرار گرفتند مشمول عطوفت بیشتر قرار گیرند و آزاد شوند .

فلک‌افلاکی در ادامه با اشاره به اینکه شورای پنجم شهر اراک شهردار را به واسطه تجارت موفق و سوابق کاری انتخاب کردند، گفت: شهردار اراک در اولین حضور خود در شورای شهر اراک مواردی همچون ارائه تجربیات خود به نیروهای جوان شهرداری، ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری اراک و جذب سرمایه‌گذار و نصب تابلوهای روزشمار ویژه پروژه‌های شهری و نیمه تمام را متعهد شد و امید است به سرعت شاهد تحقق این وعده‌ها و موارد باشیم.

رئیس شورای شهر اراک با اشاره به اعتراضات ساکنان پروژه 55 متری در شنبه گذشته مقابل ساختمان شورای شهر بیان کرد: پس از این اعتراض طی جلسه ای در این خصوص رایزنی صورت گرفت و همچنین 6 نفر از اعضای شورای شهر اراک برای اجرای طرح رای مثبت دادند.


انتهای پیام