• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-11192-5
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی
  • چاپ

/حضور هوشمندانه،حمایت قاطعانه/

ناکارآمد جلوه دادن نظام توطئه‌ای در ادامه دشمنی‌ها علیه ملت ایران است

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: القائات دشمن در خصوص ناکارآمد جلوه دادن نظام اسلامی توطئه‌ای در ادامه دشمنی‌ها علیه ملت ایران است.

علی اکبر کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، اظهار کرد: راهپیمایی 22 بهمن بیعتی مجدد با آرمان‌های و ارزش‌های انقلاب اسلامی است و لازم است آحاد مردم به ضرورت این حضور و تجدید بیعت توجه داشته باشند و با درک حساسیت هایی که در شرایط کنونی به لحاظ بعد خارجی و داخلی وجود دارد در صحنه حضور پیدا کنند چراکه امسال سطح حساسیت و ضرورت برای حضور پرشور در راهپیمایی بیش از سال های گذشته است.

وی بیان کرد: آحاد مختلف ملت ایران با درک و هوشیاری و بصیرت این حضور حماسی را بار دیگر به نمایش خواهند گذاشت.

نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در ادامه با اشاره به تلاش گسترده دشمن برای القای یاس و ناامیدی به مردم و القای ناکارآمدی نظام در حل مشکلات مردم و پیگیری مطالبات مردم و القای عدم اعتبار و سلامت در نظام اسلامی با طرح مفاسد و اختلاس ها اظهار کرد: این گونه القائات توطئه و دسیسه دشمن در فضای مجازی است که ادعا می کنند نظام اسلامی توان برطرف کردن مشکلات مردم را ندارد.

وی افزود: دشمن به دنبال به انحراف کشاندن مردم بویژه جوانان از طریق فضای مجازی و به دنبال ایجاد ذهنیت مثبت در خصوص نظام ستمشاهی طاغوتی و شخصیت‌های منفوری است که قبل از انقلاب بر این کشور حاکم بودند.

کریمی با تاکید بر تشریح و تبیین واقعیت‌های نظام ستمشاهی و طاغوت به نسل جوان اظهار کرد: وابستگی که این نظام جنایتکار به بیگانه داشت و استقلال کشور را خدشه‌دار کرده بود و تسلطی که با حضور دهها هزار مستشار انگلیسی و آمریکایی در این کشور وجود داشت و فضای استبدادی و خفقانی که کشور را فرا گرفته بود و تلاش برای دین زدایی در بین مردم بخشی از جنایاتی بود که رژیم ستمشاهی علیه این ملت انجام می‌داد.

وی به کم رنگ جلوه دادن عنصر دین در جامعه به عنوان اصلی ترین هدف رژیم طاغوت اشاره کرد و با تاکید بر اینکه اسلام ستیزی محور حرکت این رژیم طاغوتی بود ، تصریح کرد: باید ابعاد گوناگون حکومت طاغوت برای نسل جوان تبیین و روشن شود تا فریب تبلیغات مسموم و کذبی که کشور در دوره ستمشاهی با آن مواجه بود را نخورند و با واقعیت های حاکم بر آن نظام آشنا شوند.

کریمی به تبیین دستاوردهای نظام اسلامی و مقایسه آن با قبل از انقلاب در بین نسل جوان نیز تاکید کرد و گفت: استقلال، آزادی، پیشرفت های علمی، اقتدار نظامی و دفاعی، امنیت و آسایش نعمت های بزرگ است که از برکات و ثمرات تشکیل حکومت اسلامی است.

وی تصریح کرد: مدیریت کلان کشور در سطحی انجام شده است که با وجود جنگ و ناآرامی در آن طرف مرزها، کشور ما در نهایت آسایش و امنیت قرار دارد و این از برکات انقلاب است که به برکت خون مطهر شهدا بدست آمده و باید نسل جوان با آن آشنا شوند.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در خانه ملت تصریح کرد: آشنایی نسل جوان با دستاوردهای علمی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و نظامی کشور موجب خواهد شد که جوانان بتوانند پاسخ شبهاتی که در فضای مجازی مطرح می شود را به شایستگی بدهند.


انتهای پیام