• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-11992-5
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی
  • چاپ

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

ایران امروز جزو پنج قدرت موشکی دنیاست

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه امروز قدرت موشکی نظام اسلامی جزو پنج قدرت اول جهانی است، گفت: برد موشکی در کشور به برکت انقلاب به 2500 کیلومتر رسیده است و این افتخاری بزرگ برای کشور است.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، محمدرضا منصوری در اجتماع راهپیمایان یوم الله 22 بهمن ساوه اظهار کرد: به برکت انقلاب اسلامی ملت ایران در تمامی معادلات بین المللی تاثیرگذار است و با حضور بی سابقه خود در راهیپمایی امروز برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام اسلامی رقم زد.

وی بیان کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی در تمامی عرصه ها پیشرفت داشته ایم و مخصوصا در حوزه فناوری و تکنولوژی در رتبه های برتر جهانی قرار داریم.

وی با تاکید بر اینکه مردم برای آب و نان انقلاب نکردند، اظهار کرد: ملت ایران برای حفظ ارزش ها و حاکمیت حکومت اسلامی انقلاب کردند و تا پای جان برای دفاع از نظام ایستاده اند.

منصوری در ادامه با تاکید بر اتحاد و همدلی بین مردم و مسئولان اظهار کرد: دشمن اصلی ما آمریکا و اسرائیل است و همه باید متحد باشیم تا توطئه های دشمنان نقش بر آب شود.

وی با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال ایجاد تفرقه در کشور است تصریح کرد: نباید با طرح موضوعات تفرقه آمیز موجب رنجش مردم شویم. قوای سه گانه هم از متن انقلاب و از مردم هستند و نباید با طرح موضوعاتی نسبت به مسئولان فضای یاس و ناامیدی را در جامعه رواج داد.

وی عنوان کرد: باید مردم را امیدوار کرده و فضای جامعه را با نشاط و پویا کنیم و از ترویج فضای یاس و ناامیدی پرهیز کنیم تا کشور به سمت توسعه و پیشرفت حرکت کند.

منصوری در ادامه گفت: تلاش نمایندگان مجلس نیز وضع قوانین کارآمد و برطرف کردن نواقص قانون برای تسهیل در خدمت رسانی به مردم است.

وی بیان کرد: کشور باید در ابعاد فرهنگی و معنوی تقویت شود، افزود: بهبود وضعیت اقتصاد و فرهنگ کشور و تلاش برای بهتر شدن معیشت مردم مهمترین خواسته ملت از مسئولان است.


انتهای پیام