• یکشنبه ۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-393-5
  • منبع خبر :
  • چاپ

بگوویچ: شانس های زیادی را برای گلزنی از دست دادیم/امروز روز ما نبود

سرمربی گل گهر سیرجان پس از باخت در مقابل آلومینیوم با بیان اینکه شانس های زیادی را برای گلزنی از دست دادیم، گفت: امروز روز ما نبود.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، جدال دو تیم فوتبال آلومینیوم اراک و گل گهر سیرجان در هفته پنجم لیگ دسته اول فوتبال کشور با نتیجه دو بر یک به سود آبی های اراک پایان یافت. وینگو بگوویج سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت : آلومینیوم در نیمه اول دو گل از روی اشتباهات ما به ثمر رساند. ما هم در نیمه اول دو سه فرصت خوب برای گلزنی داشتیم که متاسفانه نتوانستیم به گل برسیم. در نیمه دوم هم بازیکنان ما خیلی بهتر از آلومینیوم ظاهر شدند و عملا نگذاشتیم که بیشتر از دو سه بار به دروازه ما نزدیک شوند. متاسفانه شانس های زیادی را برای گلزنی از دست دادیم و حتی پنالتی مان را هم نتوانستیم به گل تبدیل کنیم .

وینگو بگوویچ ادامه داد: فوتبال همین است و از امروز باید به فکر آینده باشیم، این بازی را مثل بازی های دیگری که گذشته، فراموش کنیم و تمرکز خودمان را روی بازی های بعدی بگذاریم .

  وی در خصوص عملکرد تیم داوری در این بازی نیز گفت: در رابطه با داوری باید بگویم که داوری بسیار خوب بود؛ هر سه نفر واقعا خوب بودند و هیچ اعتراضی در رابطه با داوری ندارم .

وی اظهار کرد: امروز روز ما نبود. باید از فرصت هایی که به دست می‌آوریم کمال استفاده را ببریم. این اولین بازی نبود که این طور فرصت هایمان را از دست می دهیم، بلکه پنجمین بازی متوالی است که فرصت های زیادی برای گلزنی ایجاد می‌کنیم ولی نمی‌توانیم به خوبی از این موقعیت‌ها استفاده کنیم .

بگوویچ تصریح کرد: شاید بازیکنان ما نیاز به تمرکز بیشتری داشته باشند. یک مقدار اعتماد به نفس  بیشتر می‌تواند مشکل ما را حل کند.

وی در رابطه با آلومینیوم اراک هم گفت: همواره گفته‌ام آلومینیوم بازیکنان خیلی خوبی دارد و شکی در این موضوع نیست ولی امروز آنها لیاقت برد را نداشتند، اما این فوتبال است .


انتهای پیام