• چهارشنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-1793-5
  • منبع خبر :
  • چاپ

تزلزل آلومینیوم در ارومیه

تیم فوتبال آلومینیوم اراک در مصاف با نود ارومیه، با شکست راهی اراک شد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، تیم فوتبال آلومینیوم اراک، در ادامه مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور، جام آزادگان در استادیوم تختی ارومیه به مصاف تیم تازه لیگ یکی شده‌ی نود ارومیه رفت و با یک گل از حریف خود شکست خورد.

نود ارومیه با احتساب گل زده خود در این بازی همچنان تنها با دو گل زده ضعیف ترین خط حمله را در اختیار دارد و از سوی دیگر با 14 گل خورده ضعیف ترین خط دفاعی لیگ را نیز به خود اختصاص داده‌اند که مهاجمان آلومینیوم نتوانستند راهی به این دروازه متزلزل پیدا کنند.

آبی پوشان آلومینیوم با این باخت صدرنشینی لیگ یک را از دست دادند و با دو پله سقوط به همراه اکسین البرز با 11 امتیاز به رده سوم تکیه جدول رده بندی تکیه زدند. 

لازم به ذکر است که تیم اکسین البرز با یک بازی کمتر نسبت به آلومینیوم در رده چهارم قرار دارد و هر نیتجه ای که از نبرد عصر فردای این تیم در مقابل شاهین شهرداری بوشهر حاصل شود، این آلومینیومی ها خواهند بود که یک پله دیگر در جدول نزول خواهند داشت. اگر این بازی با برد بوشهری ها به اتمام برسد، شاهین در رده سوم، آلومینیوم در رده چهارم و اکسین در رده پنج قرار می گیرند و اگر بازی با برد اکسین یا نتیجه تساوی به پایان برسد، اکسینی ها به سکوی سوم خواهند رسید و آلومینیوم در رده چهارم قرار خواهد گرفت.

آبی پوشان اراکی در حضور تنها 500 تماشگر ارومیه‌ای، در دقیقه‌ی 86 دروازه خود را  توسط عرفان پورافراز باز شده دیدند.

نماینده فوتبال استان مرکزی در لیگ یک 24 مهرماه  در اراک پذیرای شاهین شهرداری بوشهر خواهد بود.آبی های اراک در دو هفته ی گذشته ی لیگ  به عنوان میهمان در کرج و ارومیه به مصاف اکسین و نود رفتند که از شش امتیاز ممکن، تنها موفق به کسب یک امتیاز شدند.

انتهای پیام