• سه شنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-7384-5
  • منبع خبر :
  • چاپ

اعلام تمهيدات ترافيكي روز 28 صفر در اراک

رئيس پليس راهور فرماندهي انتظامي استان از اعمال محدوديت ها و ممنوعيت هاي ترافيكي مراسم عزاداری روز 28 صفر در شهر اراک خبر داد .

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، به نقل از پلیس، سرهنگ "ابوالفضل امیدی" در اینباره گفت: با توجه به اينكه مراسم روز 28 صفر همه ساله با استقبال باشكوه شهروندان همراه می شود، پليس راهور با همکاري ديگر عوامل انتظامي به منظور هرچه بهتر برگزار شدن اين مراسم و خدمت رساني بهتر به مردم اقدام به اعمال محدويت ها و ممنوعيت هاي ترافيكي مي كند.

وی ادامه داد: بر اين اساس از ساعت 9 صبح روز 28 صفر (16 آبان ماه) محدودیت ترافیکی در میدان شهدا همه خیابان های منتهی به میدان شهدا، خیابان محسنی، خیابان شیخ فضل الله نوری، خیابان دانشگاه، میدان ولیعصر(عج)، پل شهیدان رجایی و تمام مسیرهای منتهی به مصلی تا پایان مراسم اجرا می شود.

"امیدی" با اشاره اینکه پارک خودرو و موتورسیکلت در محدوه ترافیک ممنوع است، اظهار کرد: در صورت مشاهده وسائط نقلیه پارک شده در مسیرهای اعلام شده این وسائط متخلف به پارکینگ منتقل خواهد شد.

لازم به ذکر است که همزمان با شروع مراسم روز 28 صفر تردد تمامی خودروها بجز وسايل نقليه عمومي در مسيرهاي فوق تا پايان مراسم ممنوع خواهد بود و شهروندان مي توانند از مسيرهاي جايگزين تردد کنند.


انتهای پیام