• جمعه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 979-2287-5
  • منبع خبر :
  • چاپ

برگزاری کارگاه نقاشی در حاشیه نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی

به همت دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مرکزی و با حضور دانشجویان مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر اراک، کارگاه نقاشی در اراک برگزار شد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، این کارگاه در حاشیه برگزاری چهارمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مرکزی برگزار شد .

تعدادی از دانشجویان نخبه نقاشی در حال تحصیل در مراکز علمی کاربردی دانشگاه جامع استان مرکزی در این کارگاه هنری یک روزه در قالب نقاشی با موضوع آزاد به رقابت پرداختند.

 این کارگاه رقابتی با حضور جلال عابدینی از اساتید این دانشگاه به عنوان مدرس برگزار شد.

هدف از برگزاری این کارگاه معرفی این رشته دانشگاهی به علاقمندان از طریق برقراری ارتباط بازدیدکنندگان با دانشجویان اعلام شده است. بازدیدکنندگان در جریان بازدید از نمایشگاه و این کارگاه در گفتگو با دانشجویان با ویژگی های این رشته تحصیلی و آینده شغلی آن آشنا شدند.

براساس این گزارش، نمایشگاه اشتغال و کارآفرینی دانشگاه جامع به مناسبت بزرگداشت هفته پژوهش برگزار شد و در قالب این نمایشگاه از توانمندی کلیه مراکز علمی کاربردی استان که در زمینه های مختلف اعم از صنعت، خدمات، فرهنگ و هنر فعالیت کرده اند و فعالیت های آنها منجر به اشتغالزایی شده تقدیر شده و نمونه فعالیت های آنها در معرض نمایش قرار گرفت.

همچنین در این نمایشگاه از کارآفرینان نمونه ای که در این دانشگاه تربیت شده و در سطح جامعه مشغول به کار هستند تقدیر شده و نمونه کارهای آنان نیز به معرض نمایش گذاشته شد.

 


انتهای پیام