• دوشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9711-9392-5
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی
  • چاپ

/انقلاب اسلامی در چهل سالگی/

مقدسی: صیانت ملت از دستاوردهای نظام اسلامی مسئولیت کارگزاران نظام را دو چندان می‌کند

رییس مجمع نمایندگان استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی افزود: صیانت ملت از دستاوردهای نظام اسلامی مسئولیت کارگزاران نظام را دو چندان می کند .

سیدمهدی مقدسی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، با اشاره به شناخت و درک بالای ایران از اتفاقات بین المللی اظهار کرد: ملت ایران به این درک بالا و شعور سیاسی لازم دست یافتند که حضور معنادار آنها در تمامی عرصه ها به ویژه راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی پیام عزت و استقلال این ملت در دفاع از آرمان های نظام را به دنیا مخابره خواهد کرد.

وی انقلاب اسلامی را انقلابی مردمی برشمرد و افزود: حضور مردم در صحنه پیام روشن را به دشمنان مخابره می کند که همان عقب‌نشینی دشمن از مواضع خود است.

مقدسی تاکید کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن دشمنان نظام این پیام را می دهد که با گذشت 40 سال از پیروزی این انقلاب باید واقعیت جمهوری اسلامی ایران را بپذیرند و دست از توطئه های خود علیه این ملت بردارند چرا که این ملت همواره پایبند به آرمان های نظام اسلامی و رهبری هستند.

وی بیان کرد: دشمنان با تماشای صحنه های بی‌بدیل حضور مردم در صحنه در می‌یابند که این ملت هیچگاه از اصول انقلاب کوتاه نخواهند آمد و با جان و دل از انقلابی که به برکت خون مطهر شهدا ایجاد شده است صیانت و پاسداری خواهند کرد.

وی تصریح کرد: دشمنان با وجود اینکه به عمق وابستگی ملت ایران به نظام و آرمان‌های مقدس این انقلاب واقف هستند، اما همواره به دنبال ناکارآمد نشان دادن این انقلابند که حضور چشمگیر و گسترده مردم در صحنه توطئه های آنان را ناکام خواهد گذاشت.

این نماینده مردم در خانه ملت تصریح کرد: این حضور مردم مسئولیت کارگزاران را سنگین تر می کند و آنان را مجاب می کند تا با ارائه خدمات صادقانه و اصلاح ساختاری با افزایش کارآمدی موانع و مشکلات را از سر مردم بردارند.

وی حمایت و پایدار ملت ایران در صیانت از دستاوردهای نظام اسلامی مسئولیت کارگزاران نظام را دو چندان خواهد کرد و باید مسئولان با عزم جدی به دنبال حل مشکلات و برآوردن مطالبات این ملت به ویژه حل مشکلات اقتصادی و معیشتی باشند.

مقدسی تصریح کرد: مسئولان به ویژه قوه مجریه در پاسخ به حضور حماسی ملت در 40 سالگی انقلاب با روحیه جهادی و انقلابی گری به دنبال حل مشکلات و برطرف کردن دغدغه های مردم باشند.

رییس مجمع نمایندگان استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی از مسئولان خواست از مشکلات مردم غافل نشوند چرا که دوران سختی را از نظر معیشتی سپری می کنند و با تلاش و اهتمام جدی بتوان مشکلات مردم را برطرف کرد.


انتهای پیام