• دوشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 981-987-5
  • منبع خبر :
  • چاپ

برگزاری مرحله استانی مسابقات ورزش های همگانی دانشجویان سراسر کشور در استان مرکزی

دبیر اجرایی مسابقات ورزش های همگانی دانشجویان استان مرکزی از برگزاری مرحله استانی این دوره از مسابقات در اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد.

عباس صارمی در گفتگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، با بیان اینکه این دوره از مسابقات مقدمه ای بر انتخابی چهارمین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان سراسر کشور است، افزود: چهارمین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان سراسر کشور در تابستان امسال به میزبانی دانشگاه بوعلی سینا همدان در بخش پسران، و دانشگاه الزهرا(س) در بخش دختران برگزار خواهد شد و افراد برگزیده در مسابقات استانی به این المپیاد اعزام خواهند شد.

وی از برگزاری این دوره از مسابقات در 9 رشته ورزشی در بخش دختران و پسران خبر داد و گفت: این مسابقات از تاریخ دوم  لغایت شانزدهم اردیبهشت ماه سال جاری به میزبانی کلیه دانشگاه های کشور برگزار می شود. دبیرخانه این دوره از مسابقات در استان مرکزی به دانشگاه اراک واگذار شده است.

صارمی با بیان اینکه این جشنواره در قالب 18 رویداد در سطح دانشگاه های استان مرکزی برگزار می شود، اضافه کرد: میزبانی 6 رویداد از این مسابقات را دانشگاه اراک، 6 رویداد را دانشگاه فرهنگیان، 2 رویداد را دانشگاه فنی و حرفه ای و 4 رویداد را دانشگاه پیام نور استان مرکزی بر عهده گرفته اند.

به گزارش ایسنا، دانشجویان شرکت کننده در المپیادها و مسابقات قهرمانی سراسری و منطقه ای حق شرکت در این مسابقات را نخواهند داشت. این دوره از مسابقات در رشته های ورزشی والیبال چهار نفره، بسکتبال سه نفره، فوتبال(گل کوچک)، فریزبی، آمادگی جسمانی، طناب زنی، هفت سنگ مهارتی، دارت و هند پلو برگزار خواهد شد.

دانشجویان علاقمند به شرکت در این جشنواره می توانند صرفا از طریق سامانه الکترونیکی پرتابل سازمان امور دانشجویان به آدرس http://portal.saorg.ir اقدام به ثبت نام در این دوره از مسابقات کنند.

 

 


انتهای پیام