• دوشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-16084-5
  • منبع خبر :
  • چاپ

با تایید کمیسیون ماده ۵؛

مجوز فعالیت باشگاه شهرداری اراک صادر شد

مدیر ورزش و جوانان شهرستان اراک گفت: مجوز فعالیت باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک با تایید کمیسیون ماده ۵ استان مرکزی صادر شد.

محمد مرادی در گفت‌و‌گو با ایسنا، منطقه مرکزی، اظهار کرد: با توجه به مصوبه شورای تامین استان در رابطه با ادامه فعالیت باشگاه شهرداری و همچنین با توجه به این موضوع که یکی از الزامات فعالیت باشگاه‌های ورزشی صدور مجوز فعالیت از طرف کمیسیون ماده ۵ باشگاه‌های استان است، پس از پیگیری‌های انجام شده توسط مقامات استانی و شهرستانی این مجوز با تکمیل مدارک باشگاه شهرداری صادر شد.

وی افزود: باشگاه شهرداری به سبب بروز برخی مشکلات مدتی به تعطیلی کشیده شده بود با عنایت به درخواست جامعه ورزش استان در خصوص آغاز بکار مجدد این باشگاه، پیگیری های زیادی در این خصوص از طرف مسئولین از جمله استاندار، نمایندگان مجلس و مدیرکل ورزش و جوانان انجام گرفت که در نهایت این مجوز از طرف شورای تامین استان صادر شد.

مدیر ورزش و جوانان شهرستان اراک تصریح کرد: با توجه به جلسه‌ای که روز گذشته در شورای شهر اراک برگزار شد مقرر شد مراحل نهایی ثبت باشگاه انجام و مجددا فعالیت خود را آغاز کند. در حال حاضر در حال پیگیری امور قانونی برای آغاز بکار فعالیت باشگاه هستیم تا باشگاه بتواند به لحاظ قانونی اعتباراتی را دریافت کند.

مرادی اضافه کرد: مراحل دیگری از جمله پیگیری ثبت باشگاه و انجام امور مالی و افتتاح حساب در حال انجام است که پیش بینی می‌شود با اعلام حمایت اعضای شورای شهر به زودی شاهد برطرف شدن سایر موانع نیز باشیم.

 


انتهای پیام