• چهارشنبه ۲۵ اسفند ماه، ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9512-5393-5
  • خبرنگار : 10119
  • منبع خبر : ----

معاون وزیر ورزش و جوانان: توصیه وزیر به مدیران کل ارتباط بیشتر با رسانه هاست

معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزیر ورزش و جوانان گفت: استان مرکزی با وجود استقرار بیش از سه هزار واحد صنعتی در دل خود به عنوان یکی از قطب های صنعتی کشور به شمار می رود و انتظار می رود از این پتانسیل در حوزه ورزش بهره برداری بهتری شود.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، امیر رضا خادم در آیین تکریم و معارفه سرپرستان پیشین و جدید اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی  اظهار کرد: مدیران ورزش در این استان باید با الگو برداری از استان های همانند خود همچون اصفهان از پتانسیل صنعت بهره  برداری بهتری داشته باشند.

خادم در ادامه به روند معرفی مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی اشاره کرد و گفت: طی ماه های اخیر جلسات متعددی را به منظور معرفی مدیرکل ورزش استان مرکزی در وزارت خانه برگزار کردیم که در نهایت با در نظر گرفتن پیشنهادات بدنه دولت در استان و نمایندگان مجلس بر سر انتخاب مدیر جوان و بومی به اجماع رسیدیم.

وی در ادامه افزود: سیاست کلی وزارت ورزش و جوانان پس از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید استفاده از مدیران بومی و جوان در استانها بوده است. خوشبختانه امروز در استان مرکزی شاهد معرفی یکی از مدیران جوان و با انگیزه استان به عنوان مدیر کل ورزش و جوانان هستیم.

معاون حقوقی،امورمجلس و استان های وزیر ورزش و جوانان بر لزوم تعامل مدیران کل با استانداران و نمایندگان مجلس تاکید کرد و گفت: توصیه وزیر ورزش  به مدیران کل در استان ها تعامل با دستگاه های تاثیر گذار از جمله رسانه ها و استفاده از ظرفیت های این دستگاه ها برای پیشرفت ورزش است.

خادم خاطرنشان کرد: توجه به ورزش بانوان و حوزه جوانان از دیگر بخش هایی است که باید در استان مرکزی بدان توجه ویژه ای شود.

وی در پایان به مهمترین دستاورد دولت در حوزه ورزش اشاره کرد و گفت: خوشبختانه با پیگیری های دولت و تعامل نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از سه سال موفق به تصویب قانون اختصاص درصدی از در آمد ارزش افزوده برای توسعه ورزش شدیم، با این اتفاق بزرگ سال آینده بیش از یک هزار میلیارد تومان به ورزش تزریق خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: