• چهارشنبه ۱۶ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 961-587-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

صرفه جویی و کسب درآمد غیر شهریه دانشجویی، اولویت دانشگاه آزاد ساوه

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه گفت: اولویت این دانشگاه رعایت صرفه جویی و کسب درآمد غیر شهریه دانشجویی و ایجاد رشته‌های جدید در دانشگاه آزاد اسلامی و سما است.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، رضا حیدری نوری در جلسه عمومی کارکنان آموزشکده سما واحد ساوه با تبریک سال نو به دو پیام بهار و تجدید سال نو اشاره و گفت: پیام اول بهار تعادل و اعتدال است و تنها فصلی از سال است که در آن  هوا معتدل است.

وی بیان کرد: انتخاب بهترین ماه سال به عنوان عید توسط ایرانیان نشانه روش زندگی ایرانیان بر مبنای اعتدال و پرهیز از افراط و تفریط است.

حیدری نوری محو پلیدی‌ها و زشتی‌ها را پیام دوم بهار دانست و گفت: باید در بهار دلمان را با طبیعت نو کنیم و آماده آغازی دوباره برای تلاش و کوشش باشیم.

وی در ادامه به تاسیس سما واحد ساوه اشاره کرد و گفت: سمای واحد ساوه فعالیت خود را در سال 74 با یک پیش دبستانی و دبستان پسرانه با حمایت دانشگاه آزاد اسلامی آغاز کرد و هم اکنون شاهد موفقیت‌های آن در عرصه‌های مختلف هستیم.

به گزارش ایسنا، معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما واحد ساوه نیز ضمن تبریک سال نو، به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال اشاره کرد و گفت: مجموعه سمای واحد ساوه با نظارت و کنترل و کاهش هزینه‌های مصرفی در سال جدید زمینه های تحقق اقتصاد مقاومتی را ایجاد خواهد کرد.

محمد حسین فرمهینی فراهانی در ادامه به ماموریت سما واحد ساوه اشاره و گفت: مهمترین ماموریت سما واحد ساوه تربیت دانشجویان و دانش آموزان متخصص و متعهد است که بتوانند چرخه‌های تولید و اشتغال را در کشور به چرخش درآورند.  

وی در ادامه گفت: سمای واحد ساوه در سال گذشته موفقیت‌های بسیاری در زمینه‌های علمی ،فرهنگی، ورزشی و پژوهشی بدست آورد و این موفقیت‌ها بازتاب خوبی در افکار عمومی داشته است و هم اکنون سمای واحد ساوه به عنوان یک برند مورد توجه مردم قرار گرفته است که امید است با تلاش و جدیت همکاران در سال جدید نیز شاهد اعتماد بیشتر مردم به سما باشیم.

فراهانی تکریم ارباب رجوع، داشتن نظم و انضباط اداری و مدیریت خوب منابع را از برنامه‌های سما واحد ساوه در سال جدید دانست.

در ادامه جلسه مدیران آموزشکده سما ساوه به ارائه عملکرد و گزارش فعالیت‌های حوزه مدیریتی خود پرداختند.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: