• شنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 961-791-5
  • خبرنگار : 10015
  • منبع خبر : ----

یک مسئول در استان مرکزی خبر داد:

توزیع 189 میلیون لیتر فرآورده نفتی در تعطیلات نوروزی/رضایت 95 درصدی مراجعان به جایگاه های سوخت

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی از توزیع 189 میلیون لیتر فرآورده نفتی در تعطیلات نوروزی و رضایت 95 درصدی مراجعان به جایگاه های سوخت و نمازخانه های بین راهی خبر داد.

عبداله گیتی منش در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، اظهار کرد: از 25 اسفندماه سال گذشته تا سیزدهمین روز از سال 96 در مجموع بیش از 189 میلیون لیتر فرآورده نفتی از انبار نفت سردار شهید آنجفی، علاوه بر توزیع در استان به دیگر استان های کشور همچون قم، کرمانشاه، یلام، لرستان، همدان، اهواز و ... ارسال شده است.

وی همچنین اظهار کرد: نتایج نظرسنجی های بعمل آمده توسط واحد روابط عمومی حکایت از سوخت‌رسانی مطلوب در ایام نوروز دارد.

وی به طرح نظارت بر مجاری عرضه و جایگاه های عرضه سوخت در سطح استان اشاره کرد و گفت: در ایام نوروز بیش از 300 مورد بازدید توسط گروه های مختلف از جایگاه های عرضه سوخت در سطح استان به عمل آمده است که قطعا در بروز این رضایتمندی موثر بوده است.

وی در خصوص نتایج نظرسنجی های بعمل آمده از مردم در سطح جایگاه ‌ها نیز افزود: نتایج نشان می دهد که بیش از 95 درصد مراجعین به جایگاه ها از عملکرد مجاری عرضه و نمازخانه های بین راهی رضایت داشته اند.

وی در ادامه به نظرسنجی روابط عمومی از ناظران و بازرسان استانی اشاره کرد و گفت: طبق اعلام نظر بازرسان و کارشناسان طرح صیانت از حقوق مردم و شهروندمداری سازمان میراث فرهنگی و بازرسان طرح سفرهای نوروزی در استان و همچنین ستاد اقامه نماز استان، شکایتی از جایگاه های عرضه سوخت و نمازخانه های بین راهی برای آنها ارسال نشده است.

وی به وسعت حوزه خدمات رسانی در استان اشاره کرد و گفت: با توجه به حجم عملیات سوخت رسانی در سطح استان و حجم مسافران نوروزی و تردد میلیونی خودروها از جاده های مواصلاتی استان، امکان برخی نارضایتی ها از سوی افراد وجود دارد که خوشبختانه در این منطقه تلاش شده است که رضایت این افراد جلب شود.

گفتنی است، منطقه استان مرکزی دارای 83 باب جایگاه سوخت مایع، 62 باب جایگاه سوخت CNG و 6 باب نمازخانه بین راهی است که در طول ایام نوروز در خدمت مردم استان و مسافران است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: