• شنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 961-993-5
  • خبرنگار : 10119
  • منبع خبر : ----

آغاز فصل جدید مسابقات دو و میدانی استان مرکزی

فصل جدید مسابقات دو ومیدانی استان مرکزی در رده های سنی مختلف آغاز شد‌.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، مسابقات قهرمانی دو و میدانی استان مرکزی با شناخت نفرات برتر در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان، در اراک پایان یافت .

این مسابقات با شرکت ۸۰ نفر از شهرستان های اراک، خمین، شازند، ساوه، دلیجان و کمیجان در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در پیست دو و میدانی مجموعه ورزشی شهدای پنجم  برگزار شد .

در نهایت در رده سنی نونهالان در ماده دو هزار متر "کسری درویشی" از خمین، پرتاب وزنه و دیسک "مهدی رسولی" از کمیجان، ۲۰۰ متر "امیررضا هیزچی" از ساوه، ۸۰۰ متر و ۱۵۰۰ متر "مهدی ونگی" از اراک و ۱۰۰ متر "علی اصغر فاتح" از ساوه مقام نخست را کسب کردند .

در رده سنی نوجوانان در ماده ۲۰۰ متر "امیرحسین پناهی" از خمین، دو هزار متر و ۱۵۰۰ متر "علی سعادت مهر" از اراک، پرتاب وزنه "خشایار ابراهیمی" از ساوه، ۲۰۰ متر "حسین سلطانی" از اراک، ۸۰۰ متر "امیرحسین ده‌حقی" از اراک، پرتاب دیسک "پارسا ترابی" از اراک، ۴۰۰ متر "ابولفضل هنرمند" از ساوه، ۱۰۰ متر "حسین سلطانی" از اراک و پرش طول "محمدرضا بهروزی" از خمین عناوین اول را کسب کردند .

همچنین در رده سنی جوانان نیز در ماده پرتاب وزنه "مهرداد قاسمی" از خمین، ۲۰۰ متر و ۱۰۰ متر "نظام فهیمی" از ساوه، پرتاب دیسک "حسن رسولی" از کمیجان، ۴۰۰ متر "صالح احدی" از اراک، ۱۵۰۰ متر "آرمان رستمی" از ساوه و پرش طول "ابوالفضل صباحی" از ساوه عناوین نخست را کسب کردند.

در رده سنی بزرگسالان در ماده دو هزار متر پیاده‌روی "حسن اطهریان" از خمین، دو هزار متر "سروش کاظمی" از اراک، پرتاب وزنه "حشمت الله مظاهری" از خمین، ۲۰۰ متر "مجید یعقوبی" از اراک، ۸۰۰ متر "محمد حاج جعفری" از دلیجان، پرتاب دیسک "محسن کاظمی" از اراک، ۴۰۰ متر "حسین فدایی" از دلیجان، ۱۵۰۰ متر "غلامرضا بیات" از خمین و ۱۰۰ متر و پرش طول "هاشم یادگاری" از خمین سکوی نخست را به خود اختصاص دادند .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: