• شنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 961-1193-5
  • خبرنگار : 10119
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل ایرالکو: با تمام توان از باشگاه حمایت می کنیم

مدیرعامل ایرالکو صبح امروز با  مدیرعامل، کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال آلومینیوم اراک دیدار کرد‌ .

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، صبح امروز مدیرعامل ایرالکو با مدیرعامل باشگاه، بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال آلومینیوم یدار و گفتگو کرد .

بهمن اخوان با بیان این مطلب که متاسفانه شرکت را در شرایط مطلوبی تحویل نگرفتم، گفت: زمانی که بنده به عنوان مدیرعامل ایرالکو منصوب شدم شرکت با بدهی بیش از هزار میلیاردی و نزدیک به دویست و پنجاه میلیارد  زیان دهی رو به  رو بود. همه این ها در کنار انبارهای خالی مواد اولیه مشکلات فراوانی را پیش پای ما گذاشته بود تا جایی که حتی در پرداخت حقوق پرسنل نیز با مشکل مواجه شده بودیم .

وی  افزود: بدون شک اگر پیگیری های شبانه روزی  مدیرعامل  و اعضا هئیت مدیره  باشگاه  نبود، خطر انحلال باشگاه وجود داشت .

مدیر عامل ایرالکو به اولویت نظم در بودجه فصل آینده باشگاه اشاره کرد و گفت: ما هیچ گاه مخالف باشگاه داری نبودیم بلکه معتقدیم در ابتدا باید نظم مالی در باشگاه حاکم شود و بعد از آن همه دید استانی به این باشگاه داشته باشند و پتانسیل استان به کمک ما بیاید ما نیز با تمام توان از این باشگاه حمایت خواهیم کرد .

اخوان تصریح کرد: قرار است به زودی جلسه هئیت مدیره شرکت برای تصویب بودجه باشگاه برگزار شود به همین منظور تلاش شده بودجه پیشنهادی نسبت به گذشته از نظم و انضباط بیشتری برخوردار باشد. از سوی دیگر جلساتی را با برخی از مدیران عالیرتبه استان برگزار می‌کنیم تا بگوییم حمایت از ورزش وظیفه همه صنایع استان است .

اخوان در ادامه اظهار کرد: مجمع و هئیت مدیره شرکت نگاه مثبتی به باشگاه دارند. از طرفی  استاندار نیز خود یکی از حامیان‌ اصلی باشگاه است که جای خوشحالی دارد .

وی افزود: با برنامه ریزی خوبی که در این مدت از سوی مدیرعامل باشگاه صورت گرفته است، به استفاده از امکانات شرکت روی آوردیم که همین موضوع مقدار قابل توجهی صرفه جویی در بودجه را در پی خواهد داشت .

به گزارش ایسنا، در ادامه این جلسه  علی اکبر محمودی مدیرعامل باشگاه آلومینیوم به بیان آخرین وضعیت تیم پرداخت و گفت: متاسفانه بنده در شرایطی باشگاه  را تحویل گرفتم که با جدایی هشت بازیکن از تیم بزرگسالان با کمبود بازیکن مواجه بودیم .

وی افزود: به همین جهت در یک سو بنده به دنبال جذب منابع برای تزریق بودجه به باشگاه بودم و از سوی دیگر مهدی پاشازاده سرمربی تیم با مدیریت خوبی که داشت به دنبال ایجاد نظم در درون تیم بود .

وی در ادامه اظهار کرد: فصل آینده برای ما فرصت آزمون خطا  نخواهد بود و در فصل آینده با بهره مندی از تجربیات این فصل روند مطلوبی در انتظار باشگاه خواهد بود .

محمودی خاطرنشان کرد: بازیکنان ما با شکست تیم های بزرگی مثل خونه به خونه و سپید رود رشت نشان دادند در برابر قدرت های لیگ یک حرف های زیادی برای گفتن دارند .

وی در پایان افزود: از همین رو امیدوارم با همت بالای بازیکنان و حمایت های مدیرعامل شرکت، در فصل آینده بتوانیم فصل خوبی  را برای مردم  اراک رقم بزنیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: