• یکشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 961-3592-5
  • خبرنگار : 10015
  • منبع خبر : ----

استاندار مرکزی:

برجام راه های بسته شده به روی صنعت هسته ای را گشود

استاندار مرکزی در پیامی فرا رسیدن روز ملی فناوری هسته ای را تبریک گفت.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، در این پیام که نسخه ای از آن در اختیار این خبرگزاری قرار گرفته آمده است: بیستم فروردین ماه "روز ملی فناوری هسته ای" یادآور ایمان و عزم ملی دانشمندان جوان میهن اسلامی در اثبات توانمندی های علمی کشور و اوج اقتدار و عظمت ملت بزرگ ایران برای حرکت در مسیر رشد علمی و تکنولوژی و بومی سازی انرژی هسته ای است.

بی تردید در مسیر دستیابی به دانش صلح آمیز هسته‌ای، روحیه خودباوری و صرف فعل خواستن مسیر دستیابی به این توانمندی ارزشمند را بدون اتکا به کشورهای بیگانه و غرب و با حفظ استقلال هموار ساخت و بار دیگر افتخارآفرینی ایران اسلامی در پهنه گیتی را رقم زد.

برجام و توافق هسته ای که در سایه توانمندی علمی و پژوهشی دانشمندان ایرانی، تلاش بی وقفه دانشمندان هسته ای، حمایت های رهبر معظم انقلاب، همت تیم مذاکره کننده کارآمد، برنامه ریزی و درایت دولت تدبیر و امید و همراهی همه دلسوزان و خواست ملت شریف و مقاوم ایران اسلامی حاصل شد، راه های بسته شده به روی صنعت هسته ای را گشود، به برنامه هسته ای ایران رسمیت بخشید و به سبب تحریم های بین المللی فضایی باز برای گسترش و توسعه علوم و فنون صلح آمیز هسته ای ایجاد کرد.

در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید مزین شده است ارزش تحقق برنامه ها در بخش هسته ای و اتکا به دانش بومی در زمینه علم و فناوری های نوین، بیش از پیش احساس می شود که امیدواریم با بهره گیری از تمام ظرفیت های موجود و برنامه های دولت تدبیر و امید بتوانیم در راستای تحقق شعار امسال گام های اساسی برداریم.

وی در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هسته ای فرا رسیدن روز ملی فناوری هسته ای را به ملت شریف ایران اسلامی بویژه مردم استان مرکزی تبریک گفته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: