• یکشنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 961-3992-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

فرماندار محلات:

در آستانه انتخابات خدمات موثر دولت زیر گردوغبار بی اخلاقی ها محو نشود

فرماندار شهرستان محلات گفت: ریل گذاری های انجام شده جهت توسعه توسط دولت مثمر ثمر واقع شده و نباید خدمات موثر دولت در آستانه انتخابات زیر گردوغبار ناشی از بی اخلاقی ها محو شود .

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، علی زینی وند در جلسه کمیته رفع موانع تولید ضمن تاکید بر همکاری دستگاه‌های دولتی با صنایع و واحدهای تولیدی خواستار ایجاد تسهیلات ویژه برای واحدهای خوش حساب شد و تصریح کرد: نامگذاری سال تحت عنوان اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید که در تداوم نامگذاری سال‌های قبل توسط مقام معظم رهبری صورت پذیرفته، ایجادکننده نقشه راه برای توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در کشور است و کلیه دستگاه‌های دولتی موظف به ایجاد پلی میان خود و تولیدکنندگان به جهت تسهیل امور اشتغالزایی کارآفرینان هستند.

وی افزود: کلیه اقدامات عملیاتی جهت جلوگیری از تعطیلی واحدهای یاد شده بدلیل بدهی آنها به بخش‌های دولتی باید انجام گیرد تا هم حق صنایع ضایع نشود و هم در چرخه تولید خللی ایجاد نشده و هم حق دولت نیز استیفا شود .

فرماندار شهرستان محلات تحقق شعار امسال را در گروی اتکا به آمار و ارقام و اشتغال واقعی دانست و خاطرنشان کرد: برای عینیت بخشیدن به مقوله اشتغال حتی برای ایجاد یک شغل باید وقت گذاشت و مسئولین باید بدنبال کارآفرینی و رفع موانع اشتغال باشند و در امور جاری آنان نباید خللی ایجاد شود تا اشتغال و کارآفرینی مغفول نماند و مملکت به سوی تعالی و توسعه پیش رود .

زینی وند حفظ و افزایش اشتغال را مهم توصیف و فقدان آن را غیرقابل جبران برای کشور عنوان کرد و افزود: در کشور در سال گذشته طبق آمار ارائه شده از سوی مراجع ذیصلاح 700هزار شغل ایجاد شده که نشان از توسعه کشور دارد و نشان می‌دهد که ریل گذاری های انجام شده جهت توسعه توسط دولت مثمر ثمر واقع شده و نباید خدمات موثر دولت در آستانه انتخابات زیر گردوغبار ناشی از بی اخلاقی ها محو شود.

وی اظهار کرد: بر این اساس حفظ و افزایش حتی یک شغل نیز در برهه کنونی برای کشور بسیار مهم است و در این راستا دستگاه‌های اقتصادی باید به شخصیت سرمایه گذار و تولید کننده بعنوان یک کارآفرین نگاه کرده و نباید سایر مسائل را به مسئله اشتغال بسط دهند. وظیفه شرعی و قانونی کلیه مدیران با توجه به منویات رهبری توجه به  مسئله اشتغال و کارآفرینی است.

فرماندار و رییس کمیته رفع موانع تولید شهرستان محلات در خاتمه خواستار تشکیل جلسات هماهنگ و منظم با حضور تشکل های صنفی و ادارات ذیربط و همکاری همه جانبه و توجیه موارد قانونی توسط دستگاه‌های مرتبط  در راستای حفظ و سرپانگهداشتن واحدهای تولیدی و صنعتی باتمام توان و حفظ ظرفیت آنها شد و دستور شناسایی واحدهای مشکل دار و معرفی واحدهای احتمالی به کمیته رفع موانع تولید شهرستان را به دستگاههای ذیربط صادر کرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: