• چهارشنبه ۲۳ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 961-1787-5
  • خبرنگار : 10140
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

در سال گذشته؛

کمک خیرین مدرسه‌ساز استان مرکزی به اتمام 73 پروژه منجر شد

مدیرکل نوسازی، تعمیر و تجهیز مدارس استان مرکزی گفت: تعهدات خیرین مدرسه ساز در سال گذشته اغلب صرف پروژه‌های نیمه تمام شد. در این راستا 73 پروژه بزرگ در استان با کمک خیرین راه‌اندازی شد که مساحت این پروژه‌ها جمعا به 80هزار متر مربع به مبلغ 75 میلیارد تومان می‌رسد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، محمدصادق قائمی در 229مین جلسه شورای آموزش و پرورش استان مرکزی با اشاره به برگزاری 19مین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان مرکزی در سال جاری افزود: اجرای این مهم در سال جاری با رویکرد ایمن‌سازی فضاهای آموزشی و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام دنبال می شود. در راستای برگزاری این جشنواره ستاد ذیربط تشکیل و اقدامات لازم صورت خواهد گرفت.

وی اضافه کرد: میزان تعهدات خیرین در جشنواره سال گذشته 227 تعهد به مبلغ 41 میلیارد تومان بود که در اختیار آموزش و پرورش قرار گرفت.

قائمی تصریح کرد: با توجه به وضعیت اقتصادی آموزش و پرورش این تعهدات کمک‌های بسزایی بود که اغلب صرف پروژه‌های نیمه تمام شد. در این راستا 73 پروژه بزرگ را در استان با کمک خیرین راه‌اندازی کردیم که مساحت این پروژه‌ها جمعا به 80هزار متر مربع به مبلغ 75 میلیارد تومان می‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر نزدیک به 48 پروژه نیمه تمام در سطح استان وجود دارد که به دلیل کمبود اعتبارات به اتمام نرسیده‌اند. امید است با کمک اعتبارات ملی، استانی و کمک‌های خیرین پروژه‌های مذکور تکمیل شوند.

قائمی یادآور شد: 19مین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان، امسال هفتم اردیبهشت‌ماه 96 ساعت 9 صبح در فرهنگسرای شهر اراک برگزار خواهد شد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: