• پنجشنبه ۲۴ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 961-1593-5
  • خبرنگار : 10119
  • منبع خبر : ----

باشگاه شهرداری تعطیل شدنی نیست/ساختار اصلاح خواهد شد

رئیس کارگروه ورزش شورای اسلامی شهر اراک گفت: انحلال باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک صحت ندارد .

مسعود آبایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا، منطقه مرکزی، اظهار کرد: بدلیل اینکه شهرداری نمی‌تواند بطور مستقیم در ورزش حرفه ای سرمایه گذاری کند، هزینه‌کرد در باشگاه چالش‌های قانونی را برای مجموعه شهرداری بهمراه داشته است به همین دلیل تصمیم بر این شد که با اصلاح ساختار باشگاه، این مجموعه بعنوان یکی از زیر مجموعه های سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک فعالیت خود را ادامه دهد .

وی افزود: این تصمیم نه تنها به ضرر ورزش نیست بلکه دست شهرداری را برای هزینه کرد در ورزش چه در بعد همگانی و چه در بعد قهرمانی و چه در بعد حمایت از تیم های ورزشی بازتر خواهد گذاشت .

وی اظهار کرد: از طرفی دیگر با توجه به مشکلات مالی پیش آمده در باشگاه بدلیل بستن قراردادهای غیر منطقی با تیم های مختلف، در صورتی که باشگاه زیر مجموعه سازمان فرهنگی ورزشی قرار بگیرد  شهرداری و شورا می‌توانند نظارت بهتری بر کار داشته باشند .

عضو شورای اسلامی شهر اراک با تاکید بر این نکته که انحلال باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک به هیچ وجه صحت ندارد تصریح کرد: شایعات مطرح شده در فضای مجازی در خصوص انحلال باشگاه صحت ندارد و مردم نگران این موضوع نباشند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: