• جمعه ۲۵ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 961-1993-5
  • خبرنگار : 10119
  • منبع خبر : ----

رییس فدراسیون ورزش های روستایی:

در سال جاری میزبان چند رویداد بین المللی خواهیم بود

رییس فدراسیون ورزش های روستایی و بازی های محلی گفت: فدراسیون تصمیمات بسیار خوبی دارد که در صورت تامین اعتبار محقق خواهد شد.

غلامرضا جعفری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا، منطقه مرکزی، اظهار کرد: در سال ۹۶ یک نگرش ویژه به بازی های بومی و محلی و شناساندن آن به جهان خواهیم داست که در همین راستا میزبان دو رویداد بین المللی خواهیم بود.

وی افزود: جشنواره بین المللی بازی های بومی و محلی به مناسبت دهه کرامت به میزبانی مشهد مقدس و با حضور کشورهای اسلامی و همچنین جشنواره بین المللی مریوان همزمان با کوچ عشایر دو رویداد بزرگ فدراسیون در سال جاری خواهد بود.

جعفری تصریح کرد: علاوه بر این دو رویداد پیشنهادات بسیار خوبی همچون برگزاری جشنواره بین المللی راه ابریشم و کشور های عضو اکو را ارائه کردیم که در صورت تامین اعتبار برگزار خواهد شد‌.

وی در خصوص مسابقات کشتی آزاد روستاییان نوجوان که به میزبانی اراک برگزار شد اظهار کرد: این مسابقات که با حضور بیش از ۲۰۰ ورزشکار در اراک برگزار شد نشان دهنده برنامه ریزی، همت و همدلی مسئولین استان مرکزی و فدراسیون با یکدیگر بود.

جعفری در پایان خاطرنشان کرد: با تعاملی که با فدراسیون کشتی داشتیم منتخبین این مسابقات به عنوان نمایندگان جامعه روستایی و عشایری در جام بین المللی یادگار امام حضور خواهند داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: