• چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 961-6392-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

تاکید امام جمعه ساوه بر دقت در بررسی صلاحیت ها

امام جمعه ساوه گفت: رد صلاحیت افرادی که صلاحیت دارند خیانت است و کسی هم که صلاحیت ندارد اگر تائید صلاحیت شود، خیانت به کشور است.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان ساوه در سال 96 با تاکید بر اینکه دست اندرکاران امر برگزاری انتخابات باید معیارهای اسلامی را رعایت کرده و مطیع قانون باشند، اظهار کرد: مجریان و ناظران انتخاباتی در اجرای قانون نباید کسی را از حقوق خود محروم کنند.

وی تاکید کرد: همه مکلف به تعبیت از قانون بوده و باید براساس قانون عمل کنیم و همواره خدا را حاضر و ناظر بر عمل خویش بدانیم. بی شک هر اقدام برخلاف قانونی خیانت به نظام است.

امام جمعه ساوه مشارکت حداکثری و امانتداری را دو وظیفه مهم دست اندرکاران امر برگزاری انتخابات بیان کرد و گفت: تشویق مردم به مشارکت حداکثری در انتخابات موجب مایوس شدن دشمنان و سرافرازی نظام اسلامی خواهد شد و از آسیب به منافع ملی جلوگیری خواهد کرد.

وی با تاکید بر اینکه حضور پررنگ مردم در انتخابات دشمنان را مایوس خواهد کرد، گفت: وقتی مردم حضور باشکوهی در این حماسه سیاسی داشته باشند دشمنان به این باور خواهند رسید که در این عرصه به نتیجه نخواهند رسید.

حجت‌الاسلام حسینی در ادامه به شرح نامه 53 نهج البلاغه پرداخت و گفت: مسئولان برای کسب رضایت الهی باید عمل صالح انجام دهند و از فرصت طلایی خدمت به مردم غفلت نکنند و در مورد نفس خود نیز بخیل باشند.

امام جمعه ساوه با تاکید بر ملاک قرار دادن حلال و حرام الهی نیز گفت: باید قلب خود را مالامال از مهرورزی و محبت به مردم قرار داده و بی منت و صادقانه به مردم خدمت کنیم.

وی در ادامه گفت: مسئولان باید به بیان توانمندی خود بپردازند و کوتاهی خود در کار خدمتگزاری به مردم را به گردن دیگران نیندازند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: