• چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 961-2993-5
  • خبرنگار : 10003
  • منبع خبر : ----

برنامه ریزی گسترده ایرالکو در راستای توسعه ورزش همگانی در استان

مدیر تربیت بدنی شرکت آلومینیوم اراک از برنامه ریزی گسترده در این شرکت در راستای توسعه ورزش همگانی در استان خبر داد .

به گزارش خبرنگار ورزشی ایسنا، منطقه مرکزی، حامد حاجیوند در نشستی با خبرنگاران در اراک افزود: خوشبختانه دیدگاه مدیریت جدید ایرالکو به مقوله ورزش، یک دیدگاه حمایتی است و قصد داریم طوری برنامه ریزی کنیم که مردم استان و به خصوص شهر اراک بتوانند از پتانسیل امکانات ورزشی این شرکت بهره مند شوند .

وی ادامه داد: با بررسی های صورت گرفته، به این نتیجه رسیدیم که زیرساخت های مناسبی در تعدادی از رشته های ورزشی که هم جنبه تفریحی داشته و هم جنبه درآمدزایی دارند، در استان مناسب نیست و در همین راستا  یکی از مدرن ترین زمین های تنیس کشور را  در ایرالکو احداث کردیم .

وی ایجاد باند خاکی پرواز جهت پروازهای آموزشی و تفریحی، احداث پیست موتورسواری ATV ، خانه قایقرانی، پیست اسب سواری و پیست تارتان را از دیگر اهداف تربیت بدنی شرکت ایرالکو در حوزه زیرساختی عنوان کرد .

حاجیوند با اشاره به اهمیت توجه به ورزش بانوان تاکید کرد: در بخش بانوان هم اکنون در رشته های مختلفی همچون والیبال، بستکبال و تنیس روی میز تیم داری می کنیم .

وی از فعالیت 24 رشته زیر مجموعه تربیت بدنی ایرالکو خبر داد و گفت: هدف دیگر ما برگزاری دوره های آموزشی در رشته های مختلف از جمله رشته های رزمی و توپی است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: