• پنجشنبه ۳۱ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 961-15284-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

امروز؛

حقابه محلات از سد کوچری رهاسازی شد
محلاتی ها از اتراق در حاشیه قمرود خودداری کنند

فرماندار شهرستان محلات گفت: با پیگیری های به عمل آمده توسط مسئولان شهرستان و استان، حقابه شهرستان محلات از سد کوچری امروز رهاسازی شد.

 علی زینی وند در تکمیل این خبر به خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، گفت: با پیگیری های انجام شده توسط نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی از طریق وزارت نیرو و بازدید مفصل انجام شده توسط فرمانداری به همراه مسئولان امور آب از مسیر رودخانه قمرود و سد کوچری و انتقال درخواست قانونی مردم به مسئولان ذیربط، سرانجام حقابه شهرستان محلات رهاسازی شد.

 وی در ادامه تصریح کرد: مطالبه مردم شهرستان محلات ظرف ماه های گذشته توسط مسئولان شهرستانی و استاندار مرکزی با ارائه گزارش های مختلف به دستگاه های مربوطه منتقل شد و در نهایت وزارت نیرو این موضوع را پذیرفت.

 فرماندار شهرستان محلات با اشاره به تداوم پیگیری ها برای رهاسازی بیشتر حقابه بیان کرد: مقرر شد فرمانداران شهرستان های محلات، خمین و دلیجان به همراه نمایندگان مردم این سه شهر در مجلس شورای اسلامی درخواست مشترکی تهیه و به منظور رهاسازی مداوم حقابه به وزارت نیرو ارسال کنند.

 زینی وند با بیان رهاسازی حقابه شهرستان از سدکوچری به میزان ۱۰ تا ۲۰ مترمکعب در ثانیه از امروز خاطرنشان کرد: شهروندان با توجه به رها سازی آب با حجم وسیع، از اتراق در حاشیه و بستر رودخانه به طور جدی خودداری کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: