• جمعه ۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 962-1593-5
  • خبرنگار : 10119
  • منبع خبر : ----

کسایی پور: شیمیدر را به خوبی آنالیز کرده بودیم/روندمان رو به بهبود است

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری اراک گفت: نیمی از راه را رفته ایم ولی هنوز کار به پایان نرسیده باید تمرکز خودمان را حفظ کنیم.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، محمد کسایی پور سرمربی تیم بسکتبال شهرداری اراک پس از پیروزی برابر شیمیدر در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه شیمیدر از بازی اول زخم خورده بود  کارمان نسبت به بازی اول سخت تر بود .

وی ادامه داد: شیمیدر را به خوبی آنالیز کرده بودیم و با شناخت خوبی که همکارانم در کادر فنی از رقیب کسب کرده بودند و به لطف تلاش های بازیکنانمان توانستیم با اقتدار پیروز شویم.

کسایی پور در مورد عملکرد فنی شاگردانش در این مسابقه افزود: نسبت به دیدار قبل ریتم بهتری داشتیم و در دفاع نیز بهتر عمل کردیم و همین مسئله باعث شد بتوانیم حملات بهتری پی ریزی کنیم، به علاوه اینکه بر خلاف دیروز از شوت های تیم مان در این بازی راضی بودیم.

وی در ادامه ضمن تقدیر از هواداران افزود : شیمیدر تیم بزرگی است و بازیکنان بزرگی را در اختیار دارد که این موضوع  کار را برای هر حریفی دشوار می کند.

 وی خاطرنشان کرد: مثل همیشه باید بگویم اگر حمایت تماشاگران و انرژی مثبتی که به تیم مان تزریق کردند نبود، نمی توانستیم در این بازی پیروز شویم و باید از آنها نیز به واسطه این تلاشها تشکر کنیم.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری اراک در پایان اظهار کرد: در این دو مسابقه پیروز شدیم و حالا فقط یک پیروزی دیگر برای صعود نیاز داریم اما نباید فراموش کنیم که هنوز چیزی تمام نشده است و شرایط به مانند یک بازی است که تنها دو کوارتر آن را به نفع خود تمام کرده ایم و باید تمرکز خودمان را حفظ کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: