• یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-2892-5
  • خبرنگار : 10004
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

رئیس ستاد انتخاباتی رئیسی در ساوه معرفی شد

با معرفی رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی در شهرستان ساوه، ستاد انتخاباتی این نامزد دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در این شهرستان فعالیت خود را رسما آغاز کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، طی حکمی از سوی احمدرضا نوازنی رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی در استان مرکزی، "محمد نبوتی" نماینده مردم ساوه و زرندیه در دوره های چهارم و پنجم مجلس شورای اسلامی به عنوان رئیس ستاد شهرستان ساوه منصوب شد.

در بخشی از این حکم آمده است با عنایت به دانش، تجربیات ارزنده، پشتکار، دقت و تعامل خوب در محیط کار جنابعالی به سمت ریاست ستاد حجت الاسلام رئیسی در ساوه منصوب می شوید. امید است در چهارچوب شرح وظایف ابلاغی انجام وظیفه کرده و با اتخاذ رویکردها و سیاست های مدون زمینه ساز فعالیت انتخاباتی سالم، مردمی و الگو را در این شهرستان پایه ریزی و ساماندهی کنید.

رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی در ساوه در گفت و گو با ایسنا، پایبندی به اصول اخلاقی اسلامی و رعایت قانون در تمامی مراحل انتخاباتی و تبیین و بسط گفتمان کار و کرامت در فضای عمومی جامعه را اصلی ترین رویکرد این ستاد بیان کرد.

محمد نبوتی استفاده فراگیر از نیروهای مومن، بانشاط، توانمند، جوان و خوشنام مردمی، حفظ آرامش و پرهیز از تنش و هرگونه سیاه نمایی و تخریب نامزدهای دیگر، استفاده از نظرات و رهنمودهای علما، فرهیختگان و نخبگان علمی، فرهنگی ملی و استانی را از دیگر اولویت های این ستاد برشمرد.

وی حفظ و رعایت احترام، کرامت و حقوق مردم در تمامی اقدامات و برنامه های انتخاباتی، استفاده از فرصت فعالیت انتخاباتی به عنوان عملی عبادی، مخلصانه و تعالی بخش برای فعالین و اعضای ستادها را از دیگر اولویت ها دانست.

این فعال سیاسی در ادامه ضمن دعوت مردم به حضوری حداکثری در انتخابات 29 اردیبهشت ماه خواستار تبیین اهداف نامزد مورد حمایت خود توسط اعضای ستاد شد و افزود: امیدواریم مردم با حضور حماسی و انتخاب اصلح به توسعه و پیشرفت همه جانبه کشور کمک کنند.

همچنین طی حکمی از سوی رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی در استان مرکزی، "علی فکور" به عنوان نائب رئیس ستاد این نامزد انتخاباتی در شهرستان ساوه منصوب شد.

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا ۲۹ اردیبهشت‌ماه در سراسر ایران برگزار می‌شود .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: