• دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 962-4384-5
  • خبرنگار : 10142
  • منبع خبر : ایسنا منطقه مرکزی

معاون استانداری مرکزی:

افق بسیار روشنی را برای اقتصاد ایران در سال جاری متصور هستیم

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری استان مرکزی گفت: با اقدامات و برنامه ریزی های انجام شده افق بسیار روشنی برای اقتصاد ایران در سال جاری متصور هستیم.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، ظفر افشون در جلسه دیدار سفیر ارمنستان در ایران با اعضای اتاق بازرگانی و فعالان اقتصادی استان مرکزی، با اشاره به حضور سه سفیر در حدود یک ماه اخیر در استان مرکزی، بیان کرد: سیاست های دولت تدبیر و امید زمینه بهبود وضعیت اقتصادی را فراهم کرد.

وی عنوان کرد: امروز ایران با توجه به تصمیم های منطقی و اصولی اتخاذ شده و شرایط پساتحریم با بسیاری از کشورها ارتباط موثر برقرار کرده است و این ارتباط به بهبود وضعیت اقتصادی کشور کمک موثری کرده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری استان مرکزی با تاکید بر این نکته که قطعا امسال شاهد شکوفایی اقتصادی خواهیم بود، بیان کرد: با توجه به این شکوفایی اقتصادی بخشی از مشکل اشتغال نیز رفع می شود.

افشون در خصوص گسترش تعاملات اقتصادی با کشور ارمنستان گفت: هر یک از صنعتگران استان که خواستار سرمایه گذاری و ایجاد تبادل اقتصادی با این کشور باشند از جانب استانداری مرکزی حمایت خواهند شد.

به گزارش ایسنا، رییس اتاق بازرگانی استان مرکزی نیز، گفت: اجرایی شدن تفاهم نامه خواهرخواندگی دلیجان استان مرکزی و دیلیجان ارمنستان که قبلا انجام شده است، می تواند به گسترش تعاملات این کشور با استان مرکزی در بخش های مختلف کمک کند.

محمدرضا جعفری با اشاره به حل مشکل روادید بین ارمنستان و ایران عنوان کرد: با توجه به این موضوع گردشگران و تجار می توانند به راحتی بین دو کشور تردد کنند که این موضوع به افزایش تعاملات دو کشور کمک می کند.

وی بیان کرد: در استان مرکزی کالاهای متنوعی تولید می شود و با توجه به این موضوع می توان با اعزام تیم تجاری بازار این کشور را برای همکاری گسترده تر مورد ارزیابی قرار داد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: