• دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 962-1091-5
  • خبرنگار : 10140
  • منبع خبر : ----

در سال گذشته؛

ترانزيت برق در شبكه برق باختر به 24 ميليارد كيلووات ساعت رسيد

مديرعامل شركت برق منطقه اي باختر گفت: ترانزيت انرژي برق در سال گذشته در شبكه برق باختر به 24 ميليارد كيلووات ساعت رسيد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، فرهاد شبيهي در جلسه ا ر زيابي حوزه بهره برداري برق منطقه اي باختر که بر اساس شاخص ها و معيارهاي تدوين شده انجام می شود، ضمن تبريك حلول ماه شعبان بيان کرد: شركت برق منطقه اي باختر به جهت قرار گرفتن در كريدور ترانزيت انرژي از شمال به جنوب كشور و وجود پستها و خطوط بسيار مهم در محدوده آن از حساسيت خاصي برخوردار است و بيشترين خطوط تبادلي در منطقه تحت مديريت اين شركت است .

وي به ترانزيت 24 ميليارد كيلووات ساعتی انرژي برق طی سال گذشته در شبكه برق باختر اشاره و بیان کرد: ضرورت حفظ و پايداري شبكه در اين منطقه دو چندان است و در اين راستا در سال گذشته اقدامات صورت گرفته در زمينه بهينه سازي پست ها و خطوط از رشد 20 برابري برخوردار شده است .

وي همچنین بر توجه برق باختر به مقوله ارزيابي به عنوان يك فرصت مناسب جهت بهبود در انجام امور و استفاده از نظرات ارزيابان و مميزان به عنوان فرهيختگان و صاحبنظران صنعت برق در جهت بالنده تر شدن این صنعت تاکید کرد .

بر اساس اين گزارش مهندس مجيدپور سرگروه تيم ارزيابي شركت توانير، ضمن تشريح رويكرد ارزيابي، هدف از انجام ارزيابي که امروز آغاز شد را برقراري تعامل دو طرفه بين ارزيابي شونده و ارزيابي كننده دانست و تبادل تجربيات را در راستاي تعالي صنعت برق از دستاوردهاي مهم ارزيابي ها برشمرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: