• سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 962-4492-5
  • خبرنگار : 10015
  • منبع خبر : ----

توضيحات فرماندار اراك در خصوص سخنراني فائزه هاشمي

فرماندار شهرستان اراک درخصوص سخنرانی فائزه هاشمی در آئین گشایش ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در اراک توضیحاتی بیان کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری، بختیاری فرماندار شهرستان اراک اظهار کرد: در جلسه شورای تامین دهم اردیبهشت استان که در دفتر استاندار و با حضور کلیه اعضا برگزار شد طبق معمول هر جلسه اعضا اخبار و مسائل روز را مطرح کردند.

وی بیان کرد: یکی از اخباری که توسط یکی از اعضا مطرح شداین بود که قرار است امروز در مراسم افتتاحیه ستاد تبلیغاتی دکتر روحانی فائزه هاشمی و مهندس جواد امام سخنرانی کنند.

فرماندار شهرستان اراک گفت: در همین رابطه دادستان اراک اظهار کرد که فائزه هاشمي به ۶ ماه حبس و ۵ سال محرومیت از فعالیت های سیاسی و اجتماعی و فرهنگی و مطبوعاتی محکوم شده و با توجه به مجازات تکمیلی طبق حکم تا حدود یکسال دیگر حق سخنرانی و فعالیت سیاسی ندارد.

بختیاری افزود: استاندار مرکزی در این رابطه گفت" بنده مدافع سخنرانی همه شخصیت های سیاسی از همه جناح های کشور هستم و جواد امام هم سابقه درخشان در جبهه و جنگ دارد و از افراد دلسوز نظام است، لیکن افرادی که به هر صورت محرومیت از فعالیت های سیاسی و اجتماعی و فرهنگی طبق حکم قاضی دارند ما هم تابع قانون هستیم و مخالفتی نداریم".

وی ادامه داد : لذا نظر دادستان اراک به رئیس ستاد تبلیغاتی دکتر روحانی ابلاغ شد.

فرماندار شهرستان اراک گفت: نامه ارسالی توسط معاون فرماندار متاسفانه مطابق با شرح واقعه نبوده و شورای تامین استان و شهرستان هیچ محدودیتی را برای فعالان سیاسی کشور و سخنرانان قائل نیست مگر قانون محدودیتی را قائل شود.

بختیاری خاطرنشان کرد: استاندار مدافع آزادی بیان و طرح نظرات همه جناح های کشور در استان است و بارها این مسئله را تکرار کرده است.

وی گفت: بنده اشتباه معاون فرماندار را می پذیرم و از ستاد دکتر روحانی عذرخواهی می کنم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: