• سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 962-2093-5
  • خبرنگار : 10003
  • منبع خبر : ----

سرپرست ورزش و جوانان استان مرکزی تاکید کرد:

نقش مهم انجمن ورزشی نویسان در رشد و توسعه ورزش استان

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی بر نقش مهم انجمن ورزشی نویسان در رشد و توسعه ورزش استان تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایسنا، منطقه مرکزی، عابد حقدادی در دیدار با اعضای هیات مدیره انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی، همواره خبرنگاران ورزشی یار و یاور ورزش استان بوده اند افزود: فعالیت در این انجمن یک کار اجتماعی و افتخاری محسوب می شود که وظیفه سنگینی هم بر دوش اعضای منتخب خواهد بود.

حقدادی  به نقش مهم و تأثیر گذار رسانه ها در رشد و توسعه ورزش کشور اشاره کرد و افزود: با توجه به نوپا بودن انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی، از هیچ گونه حمایتی در راستای شکل گیری و توسعه هرچه بیشتر این انجمن دریغ نخواهیم کرد.

حقدادی با تاکید بر توجه به مقوله آموزش در انجمن ورزشی نویسان گفت: خبرنگاری ورزشی یک کار کاملا تخصصی است که انتظار می رود انجمن ورزشی نویسان اولویت خود را بر روی ارائه آموزش های تخصصی به خبرنگاران قرار دهد.

در این نشست رامین فولادی دبیر انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی اظهار کرد: ما خود را در کنار جامعه ورزش استان می بینیم و قطعاً این انجمن در راستای ارتقای روز افزون ورزش استان تلاش خواهد کرد.

فولادی افزود: انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی، تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده ‌ و در استان مرکزی به عنوان چهارمین استان کشور فعالیت این انجمن به طور رسمی شکل گرفته و آغاز شده است.

فولادی تبادل‌ افکار و بررسی شیوه‌های مناسب‌ مطبوعاتی‌ در جهت‌ ارتقاء هر چه‌ بیشتر علاقه‌ و فرهنگ‌ ورزشی در کشور و تبیین‌ و تبلیغ‌ تأثیرات‌ ورزش‌ در پیشگیری از ناهنجاریهای اجتماعی و حفظ‌ سلامتی افراد جامعه‌ را از دیگر برنامه ها و اهداف انجمن ورزشی نویسان اعلام کرد.

کدخبرنگار: 10003


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: