• چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 962-2393-5
  • خبرنگار : 10015
  • منبع خبر : ----

کج‌سلیقگی صداوسیما در پخش مستقیم مسابقات ورزشی/ضعف رسانه ملی در تشخیص اولویت‌ها

صدا و سیمای استان مرکزی در ادامه روند کاری ضعیف خود در پخش مستقیم مسابقات ورزشی سیاستی عجیب را دنبال می‌کند .

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، با وجود برگزاری مسابقات ورزشی مهم در سطح استان مرکزی بویژه در اراک و علیرغم درخواست مردم و هواداران استان مرکزی به عنوان صاحبان اصلی رسانه ملی از صدا و سیمای استان مبنی بر پخش مستقیم این رقابت‌ها از جمله لیگ برتر بسکتبال، لیگ برتر فوتسال و لیگ دسته اول فوتبال مسئولین امر بدون هیچ توجهی به خواست مردم با کج‌سلیقگی به رقابت‌های کم اهمیت‌تر می‌پردازند‌.

بر همین اساس صدا و سیمای استان مرکزی اعلام کرده است که دیدار تیم خوشه طلایی ساوه در لیگ دسته سوم پخش مستقیم خواهد شد .

اینکه چه چیزی در ذهن مدیران صدا و سیمای استان و مشاوران ورزشی آنها می‌گذرد که لیگ دسته سوم فوتبال را از مرحله پلی‌آف لیگ برتر بسکتبال پر اهمیت‌تر می‌دانند، بر کسی روشن نیست ولی آن چیزی که واضح است اطلاعات ضعیف دست‌اندرکاران رسانه ملی استان از حوزه ورزش است .

البته حمایت از تیم لیگ دسته سوم فوتبال و کمک برای ایجاد فضایی که بازیکنان جوان هم بتوانند خود را نشان دهند، در ذات خود عملی شایسته است، ولی‌ این سوال در ذهن ورزش دوستان ایجاد می‌شود که آیا در زمان برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتسال در ساوه صدا و سیمای استان در خواب غفلت بسر می‌برده است ؟

به هرحال اگر بخواهیم کمی منطقی‌تر به این موضوع نگاه کنیم درمی‌یابیم که کلیدواژه تمامی این مسائل پول است و تیم‌هایی که توانایی پرداخت هزینه‌های عجیب و غریب صدا و سیما را ندارند، یا اینکه در مقابل این خواسته غیر اصولی و علمی می‌ایستند محکوم به تنها بودن در شهر خود هستند .

در روز جمعه دیداری حساس در چارچوب لیگ برتر بسکتبال کشور پیش روی ورزش استان است و باید دید آیا صدا و سیما حاضر می‌شود ورزش را از لیست درآمدی خود خارج کند یا خیر؟


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: