• شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 962-1085-5
  • خبرنگار :
  • منبع خبر : ----

برگزاری جشنواره غیر‌حضوری نقاشی میلاد قائم در اراک

رئیس انجمن هنرهای تجسمی استان مرکزی گفت: جشنواره غیر حضوری نقاشی میلاد قائم به مناسبت نیمه شعبان در روز 31 اردیبهشت‌ماه در فرهنگسرای ‌آئینه برگزار می‌شود .

مظاهر آذرپی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا، منطقه مرکزی، گفت: شرکت در این جشنواره برای عموم هنرمندان آزاد است و می‌توانند آثار خود را با هر تکنیک و ابعادی برای شرکت در این جشنواره ارسال کنند.

وی اظهار کرد: علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره تا 27 اردیبهشت‌ماه جهت ارسال آثار فرصت دارند. این نمایشگاه یک‌روزه برگزار می‌شود و در همان روز از برگزیدگان جشنواره تقدیر خواهد شد.

وی در خصوص ویژگی‌‌های جشنواره غیر حضوری عنوان کرد: جشنواره غیر‌حضوری کارگاه حضوری برای شرکت‌کنندگان ندارد، آنها آثار خود را با موضوع جشنواره ارسال می‌کنند، آثار ارسالی مورد داوری قرار می‌گیرند و بعد از برگزاری نمایشگاه در مراسم اختتامیه، از برگزیدگان تقدیر می‌شود. تفاوت جشنواره غیر‌حضوری با جشنواره حضوری تنها در برپایی کارگاه حضوری است .

آذرپی افزود: اصولا هدف از برگزاری چنین جشنواره‌هایی ایجاد جنبش در میان هنرمندان است، جشنواره حضوری نیاز به بودجه بالایی دارد، اما به ‌دلیل کمبود بودجه قادر به برگزاری جشنواره حضوری نیستیم و بر همین اساس حداقل کاری که می‌توان انجام داد برگزاری نمایشگاه به صورت غیر حضوری است .

وی عنوان کرد: اداره ارشاد اسلامی مبلغی را برای برپایی این جشنواره در اختیار انجمن هنرهای تجسمی قرار داده ‌است و با همین مبلغ اقدام به برگزاری این جشنواره کردیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: